TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MZA Warszawa: 3700 zł dla kierowcy autobusu
- Opublikowano: 06.03.2018 10:00:01
MZA Warszawa: 3700 zł dla kierowcy autobusu

W czwartek, 8 marca, odbędzie się II Giełda Pracy w MZA Warszawa. Warunki pracy w stołecznej firmie na początek to: umowa o pracę, z zarobkami na poziomie 3700 złotych brutto plus 600 złotych brutto premii.

W czwartek, 8 marca,odbędzie się II Giełda Pracy w MZA Warszawa. Warunki pracy w stołecznej firmie na początek to: umowa o pracę, z zarobkami na poziomie 3700 złotych brutto plus 600 złotych brutto premii.

8 marca 2018 r. Urząd Pracy m. st. Warszawy we współpracy z MZA, organizuje Giełdę Pracy na stanowisko kierowcy autobusu miejskiego, która odbędzie się o godz. 11:00 na terenie Miejskich Zakładów Autobusowych - Oddział Przewozów "Woronicza" przy ulicy Woronicza 29 w Warszawie.

Ciekawa praca, stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pracodawca o dobrej renomie, to cztery atuty atrakcyjnej oferty pracy, na które zwracają uwagę kandydaci na warszawskim rynku pracy. Te wszystkie elementy oferują Miejskie Zakłady Autobusowe (MZA), które obecnie prowadzą nabór na stanowisko kierowcy autobusu. Warunki pracy na początek to: umowa o pracę, z zarobkami na poziomie 3700 złotych brutto plus 600 złotych brutto premii.

O tych warunkach będzie można m.in. porozmawiać na giełdzie pracy. Na miejscu czekać będą specjaliści z MZA i Urzędu Pracy, którzy w trakcie spotkań z kandydatami przedstawią możliwości zatrudnienia i szkolenia. Uczestnicy Giełdy Pracy będą mieli okazję porozmawiać z etatowymi kierowcami zatrudnionymi w MZA oraz usiąść za kierownicą 18-metrowego przegubowca.

Wybrani przez pracodawcę kandydaci, którzy nie posiadają uprawnień do prowadzenia autobusów miejskich, będą mogli przejść szkolenie, zakończone egzaminem na prawo jazdy kat. D oraz uzyskać kwalifikację wstępną. Całość szkolenia sfinansuje Urząd Pracy m. st. Warszawy, a uczestnicy szkoleń po zdaniu niezbędnych egzaminów zostaną zatrudnieni na stanowisku kierowcy autobusu miejskiego.

-"W poprzedniej Giełdzie Pracy na terenie zajezdni "Woronicza" uczestniczyło kilkadziesiąt osób, w tym wiele kobiet. Przypomnijmy, że miejski przewoźnik zatrudnia już prawie 150 pań na stanowisku kierownicy autobusu. Wszyscy kandydaci, którzy zostali skierowani przez Urząd Pracy m. st. Warszawy na szkolenie uzyskali niezbędne uprawnienia i już wożą warszawiaków - mówi Adam Sawicki, rzecznik prasowy MZA. 

Z uwagi na fakt, że Giełda Pracy odbywa się na terenie działającej zajezdni autobusowej konieczne jest uzyskanie przepustki uprawniającej do wstępu na teren MZA. W związku z powyższym prosimy o podanie imienia, nazwiska i nazwy stacji redaktora prowadzącego relację/wywiad na miejscu wydarzenia na adres marketing.ciolka@up.warszawa.pl oraz iwona.laskowska@mza.waw.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
MZA Warszawa
 • Kamil Marcinczak – 06.03.2018

  Cbyba brutto.

 • Dariusz Mikołajczyk – 06.03.2018

  Stanowczo za cienko dajcie z 5000 netto a nabór nie będzie potrzebny kolejka będzie😀

 • Michał Wajda – 06.03.2018

  to aż tak brakuje kierowców ?/

 • Marcin Gutowski – 07.03.2018

  Każda spółka zwiazna z komunikacją miejską powinna robić takie targi i nie tylko dla ludzi z urzedu pracy.Dla chętnych po prostu.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.