TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MZK Grudziądz poszukuje 10 kierowców
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.08.2020 13:00:00
MZK Grudziądz poszukuje 10 kierowców (foto: UM Grudziądz)

Miejski Zakład Komunikacji w Grudziądzu chce zatrudnić 10 kierowców autobusu miejskiego.

Miejski Zakład Komunikacji w Grudziądzu chce zatrudnić 10 kierowców autobusu miejskiego.

To efekt przejęcia przez przewoźnika obsługi wszystkich linii w mieście. Wcześniej kilka z nich było obsługiwanych przez Arrivę, ale teraz miasto chce, by zajmowała się tym komunalna spółka.

Nowi kierowcy są potrzebni, bo w planach jest zwiększenie częstotliwości niektórych linii, zwłaszcza w godzinach szczytu. Prosili o to sami mieszkańcy. Poza tym mamy okres urlopowy, do tego panuje epidemia i na wszelki wypadek chcemy być przygotowani – mówi rzeczniczka prasowa ratusza Beata Adwent.

Wymagania

Wiek kandydata minimum 24 lata, prawo jazdy kategorii D wraz z uprawnieniem do przewozu osób, zaświadczenie o niekaralności, podstawowa znajomość topografii miasta i gminy Grudziądz. Mile widziane osoby z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów w ruchu miejskim. Dla kierowców z dodatkową kategorią prawa jazdy C i uprawnieniem do przewozu rzeczy istnieje możliwość zatrudnienia w szerszym zakresie za dodatkowym wynagrodzeniem.

Dokumenty aplikacyjne należy składać na adres : Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. ul. Dworcowa 47 86-300 Grudziądz lub elektronicznie na adres : sekretariat@mzk.grudziadz.pl telefon do działu kadr 0 56 45 04 221.

Osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień do kierowania autobusem (prawo jazdy kategorii D i uprawnienie do przewozu osób) proszone są o zgłaszanie się do Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu. Po ukończeniu szkolenia gwarantujemy zatrudnienie dla osób zakwalifikowanych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Grudziądz
kierowca