TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nasila się wirusowa panika. Autobus zatrzymany
PAP / INFOBUS.PL - Opublikowano: 24.02.2020 15:00:53
Nasila się wirusowa panika

24 lutego rejsowy autobus z Mediolanu został zablokowany na dworcu autobusowym Perrache w Lyonie z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem u jednego z pasażerów - informuje agencja Reutera.

24 lutego rejsowy autobus z Mediolanu został zablokowany na dworcu autobusowym Perrache w Lyonie z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem u jednego z pasażerów - informuje agencja Reutera, powołując się na źródła w miejscowej służbie zdrowia.

Policja otoczyła kordonem autobus sieci FlixBus i przetransportowała pasażerów do części dworca, w której nie będą oni mieli kontaktu z innymi podróżnymi. Jak podaje agencja AP, służby "oceniają sytuację". Osoba z objawami przypominającymi grypę została zabrana do szpitala.

Przed przyjazdem do Lyonu autobus zatrzymywał się m.in. w Turynie.

Włoski wirus

We Włoszech zanotowano dotąd najwięcej przypadków zakażenia w Europie - 219. W poniedziałek do pięciu wzrosła liczba śmiertelnych ofiar koronawirusa w tym kraju.

Francuskie władze w poniedziałek zaleciły rodzicom, których dzieci odwiedziły w czasie ferii w lutym Chiny, Hongkong, Singapur czy włoską Lombardię albo miały kontakt z pochodzącymi stamtąd osobami, by nie wypuszczali ich z domu. (PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
linie
kontrola
Włochy
Francja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.