TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Neobus rusza na Zakopane! Trzy linie od 28 października
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.10.2020 19:00:47
Neobus rusza na Zakopane! Trzy linie od końca października

Neobus wzmacnia siatkę połączeń i po raz pierwszy w historii bierze kurs na Zakopane.

Optymalizacja sieci karowych połączeń spowodowała, że bez większych inwestycji podkarpacka firma Neobus uruchomi od 28 października trzy nowe linie.

Bilety – i to w promocyjnej cenie 1PLN + 1PLN opłaty za rezerwację – będą od jutra (9 października) dostępne w sieci sprzedaży przewoźnika. Dodajmy, że pula biletów wraz ze startem nowych liniiN6,N7 i N8 obejmuje podróże od 28 października do 30 listopada.

Trzy linie – dwa autobusy

Oczywiście najważniejszą osią nowej oferty jest wejście na jedną z najbardziej obleganych autobusowych tras w Polsce, czyli Zakopane - Warszawa. Tutaj cały czas autokarowym przewoźników sprzyja permanentny remont kolejowej linii i dlatego także Neobus chce teraz poszukać tutaj swojej szansy dla siebie. A ma dobry plan.

-"Cały czas uważamy, że powrót autokarów do macierzystej bazy jest podstawą sukcesu. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy po trasie muszą być gruntowanie wysprzątane i zdezynfekowane – mówi Marcin Czurczak, współwłaściciel Neobusa. – Dlatego wprowadzamy trzy wzajemnie powiązane trasy, które będą realizować dwa autobusy z podwójną obsadą kierowców. Pierwszy z nich wyruszy od nas w kierunku Warszawy, drugi - w kierunku Zakopanego. Docelowo chcielibyśmy puszczać na nowe trasy piętrowe autobusy, ale zaczynamy od pojazdów jednopokładowych. Jeżeli nasz pomysł przyjmie się wśród pasażerów – będziemy zwiększać pojemność taboru i częstotliwość kursowania."

Ta nowa siatka to trzy linie:

  • N6: Warszawa – Zakopane z trasą: Warszawa (Dworzec Zachodni) - Radom (Dworzec Autobusowy) - Kielce (DworzecAutobusowy ) - Kraków (MDA) - Zakopane (Dworzec Autobusowy).

  • N7: Warszawa - Kraków – Rzeszów z trasą: Warszawa (Dworzec Zachodni) - Kielce (Dworzec Autobusowy) - Kraków (MDA) - Rzeszów (Dworzec Autobusowy).

  • N8: Rzeszów - Kraków – Zakopane z trasą: Rzeszów (Dworzec Autobusowy) - Kraków (MDA) - Zakopane (Dworzec Autobusowy).

Autobusem w Bieszczady

Przypomnijmy, że aktualnie przewoźnik z Niebylca obsługuje kilka tras krajowych, głównie na południu Polski (m.in. województwa dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie), a jego transportową misją jest, jak najlepsze połączenie Bieszczad z resztą Polski. Na pewno te nowe trasy się do tego przyczynią.

Neobus oferuje przejazdy komfortowymi autokarami, które wyposażone są w wygodne rozkładane fotele, gniazdka z prądem ,toaletę, klimatyzację oraz darmowe WiFi. Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50% ceny biletu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
Neobus