TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowy MAN Lion's Coach [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.07.2017 20:14:02 9 komentarzy
Nowy MAN Lions Coach

MAN Lion`s Coach wyróżnia się zwiększoną sztywnością kadłuba, nowym układem przeniesienia napędu nową linią wzornictwa MAN i czterema wersjami gabarytowymi.

MAN Lion's Coach wyróżnia się zwiększoną sztywnością kadłuba, nowym układem przeniesienia napędu nową linią wzornictwa MAN i czterema wersjami gabarytowymi.

Do tego dochodzi wysoka ekonomiczność dzięki zoptymalizowanej strategii ruszania i zmiany biegów, liczne układy wspomagania i usprawnienia przy konserwacji, a także aerodynamika zwiększona o 20%. Ponadto po raz pierwszy w autokarach MAN, reflektory główne oraz tylne światła po raz pierwszy wykonane w całości w technologii LED

Cztery lwy

Nowy MAN Lion's Coach zostanie zaprezentowany publiczności podczas tegorocznych targów Busworld w Kortrijk. Od momentu wprowadzenia na rynek dostępne będą autokary turystyczne w trzech długościach:

 • 12 101 mm - dwuosiowy Lion`s Coach

 • 13 361 mm - trzyosiowy Lion`s Coach C

 • 13 901 mm - trzyosiowy Lion`s Coach L

Wydłużona trzynastka

Pod koniec 2017 roku dołączy także czwarta opcja – 13-metrowy, dwuosiowy autokar Lion`s Coach C o długości 13 091 mm. Jest to pojazd szczególnie atrakcyjny z ekonomicznego punktu widzenia, wyposażony w sześć dodatkowych miejsc w porównaniu do wersji 12-metrowej. Także maksymalna dopuszczalna masa całkowita do 19,5 ton sprawia, że jest to wyjątkowo uniwersalny model do różnych zastosowań.

Ważną rolę dla idealnego rozkładu ciężaru na osie odgrywa opcjonalny podnośnik do wózków inwalidzkich, który w tym wariancie znajduje się na osi przedniej, a tym samym nie tylko odciąża tylną oś, lecz także nie ogranicza przestrzeni bagażowej. Wysokość wynosi standardowo 3 870 mm.

W nowym MAN Lion's Coach bez toalety miejsce na trzygwiazdkowych fotelach znajdzie maksymalnie 53, 57, 59 lub 63 pasażerów. Pojemność bagażnika wynosi w zależności od modelu od 11,7 do 14,3 m3.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MAN
Lion`s Coach
 • ... – 12.07.2017

  przód do zmiany

 • stan – 12.07.2017

  Przod właśnie mega ładny

 • Hehuh – 12.07.2017

  Mimo, że bryła wygląda prawie identycznie jak poprzednia generacja, to wygląda świeżo i elegancko i prezentuje się dużo lepiej niż nowy Tourismo.

 • Ciekawy – 12.07.2017

  Czy tak będzie wyglądał też nowy Lions'City?

 • AdrianAS – 12.07.2017

  WYGLĄDA SUPER.Oby taka przednia ściana była zastosowana w całej rodzinie Lion's

 • 123 – 13.07.2017

  Super!!! Liczę na podobny design Lion's City. Tylko tył niech dopracuja bo to rzeczywiście nie wyszło.

 • tw – 15.07.2017

  Są zdjęcia nowego lion's City na man trucker world na fb

 • Kuba – 17.07.2017

  https://www.mantruckandbus.com/en/press/press-overview/MAN-Lion_s-City_-The-start-of-a-new-era-295233.html?utm_source=fb&utm_medium=post&utm_campaign=lionscity_pm

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.