TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowy Sącz: Zderzenie autobusu MPK z osobówką
RADIO RDN - Opublikowano: 09.10.2017 14:18:25

8 października doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul Broniewskiego i ul. Okulickiego w Nowym Sączu.

Jak informuje Radio RDN - 8 października doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul Broniewskiego i ul. Okulickiego w Nowym Sączu.

Jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych na miejsce wszyscy pasażerowie autobusu opuścili pojazd. Żadna z osób nie skarżyła się na dolegliwości po wypadku. Inaczej było w przypadku dziecka, które jechało z dwóją osób samochodem osobowym. Poszkodowane dziecko zostało przewiezione do szpitala na badania.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
MPK Nowy Sącz
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.