TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowy Sącz: Zderzenie autobusu MPK z osobówką
RADIO RDN - Opublikowano: 09.10.2017 14:18:25

Jak informuje Radio RDN - 8 października doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul Broniewskiego i ul. Okulickiego w Nowym Sączu.

Jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych na miejsce wszyscy pasażerowie autobusu opuścili pojazd. Żadna z osób nie skarżyła się na dolegliwości po wypadku. Inaczej było w przypadku dziecka, które jechało z dwóją osób samochodem osobowym. Poszkodowane dziecko zostało przewiezione do szpitala na badania.WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
MPK Nowy Sącz

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.