TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Odbierz prezent od ModlinBus na Dzień Ojca
InfoBus.pl - Opublikowano: 19.06.2019 14:56:28
Odbierz prezent od ModlinBus na Dzień Ojca

Ciesz się tańszymi biletami na podróże z ModlinBus do 10 lipca.

Ciesz się tańszymi biletami na podróże z ModlinBus do 10 lipca.

Głowy rodziny, odpowiedzialni, odważni, nieustraszeni - nasi BOHATERZY! Któż to taki? Nasi OJCOWIE ! Za ich poświęcenie, wzór do naśladowania i troskę powinniśmy się odwdzięczyć - przynajmniej raz w roku - 23 CZERWCA w DZIEŃ OJCA ;)

Może dla niektórych przygotowaliście upominki, laurki z dziećmi, wyjście na kawę i lody, a być może nawet krawat i skarpetki (podobno zawsze trafiony i potrzebny prezent ;)) ?

Niemniej jednak wspólnie spędzony czas będzie najlepszym prezentem! Wybieracie się na wycieczkę, lub chcecie zrobić Tacie niespodziankę i pojawić się w domu w ten wyjątkowy dzień?

Świetnie! Z okazji DNIA OJCA przygotowaliśmy dla Was RABATY, obniżające ceny biletów nawet o 20% !!!

Wystarczy, że wybierzesz jeden zestaw MĘSKICH UPOMINKÓW, a odkryjesz jaki PREZENT dla Ciebie skrywają.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
ModlinBus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.