TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ogórkiem do kariery w MPK Kraków
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.09.2018 10:00:13
Ogórkiem do kariery w MPK Kraków

Od 17 do 28 września po ulicach Krakowa ponownie będzie kursować będzie zabytkowy autobus Jelcz tzw. "Ogórek", który zamieni się w mobilny punkt informacyjny

Od 17 do 28 września po ulicach Krakowa ponownie będzie kursować będzie zabytkowy autobus Jelcz tzw. "Ogórek", który zamieni się w mobilny punkt informacyjny dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Krakowie.

Kandydaci będą mogli wsiąść do zabytkowego autobusu i w nim porozmawiać o warunkach pracy, a także uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Do ich dyspozycji będą pracownicy działu personalnego MPK oraz kierownicy stacji obsługi oraz zajezdni tramwajowych i autobusowych.

W pierwszym tygodniu, od 17 do 21 września, zabytkowy autobus kursować będzie od godz. 11.00 do 18.00 z Borku Fałęckiego do Kombinatu (trasa: ul. Zakopiańska, ul. Wadowicka, ul. Konopnickiej, al. Krasickiego, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, al. 29 Listopada, ul. Opolska, al. Bora-Komorowskiego, al. Andersa, al. Solidarności). Natomiast od 24 września do 28 września kursy będą odbywać się pomiędzy Nowym Bieżanowem a Bronowicami Małymi.

Szczegóły rozkład jazdy będzie dostępny na stronie internetowej MPK Kraków. Przejazd jest bezpłatny.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
kierowca
MPK Kraków
  • Łukasz Schabowski – 14.09.2018

    Ciekawe jakie warunki proponują

  • Mikołaj Czarniak – 14.09.2018

    Dokładnie, harówka i niewolnictwo za psie pieniądze, nie warte stresu i uszczerbków na zdrowiu.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.