TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Olsztyn: Nowe Urbino zderzyło się z golfem
OLSZTYN.WM.PL - Opublikowano: 04.12.2017 16:28:02 1 komentarz

W poniedziałek (4 grudnia) około godz. 11 doszło do kolizji na ulicy Śliwy w Olsztynie.

Jak informuje portal olsztyn.wm.pl - w poniedziałek (4 grudnia) około godz. 11 doszło do kolizji na ulicy Śliwy w Olsztynie. Około 100 metrów przed skrzyżowaniem kierowca golfa próbował zmienić pas i skręcić w prawo, w al.Niepodległości. Niestety, zderzył się z autobusem miejskim.

Do zderzenia pojazdów doszło w pobliżu stacji benzynowej. Kierowca golfa próbował skręcić w al. Niepodległości, ale zrobił to na tyle niefortunnie, że uderzył w jadący autobus. Pojazd linii 109 przepchnął volkswagena, a auto w końcu uderzyło także w drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie ucierpiał żaden z około 30 pasażerów pojazdu MPK. Bez szwanku ze zdarzenia wyszedł także 21-letni kierowca golfa i jadąca z nim pasażerka.

W dużo gorszym stanie są pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Kierowca autobusu szacował koszty naprawy na około 50 tysięcy złotych. Samochód osobowy nie nadaje się do jazdy.

fot. www.olsztyn.wm.pl/4

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
MPK Olsztyn
  • szasza – 05.12.2017

    Kolejny głupi artykuł z uwagi na fakt, że autobus nie należy do MPK Olsztyn, proponuje autora postu skierować na szkolenie celem poznania zasad funkcjonowania komunikacji miejskiej gdzie organizatorem jest ZDZIT w Olsztynie , który zleca poszczególne zadania dla różnych przewoźników w tym jest MPK, KDD, Meteor.Sam wypadek dotyczy pojazdu z firmy Meteor

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.