TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Olsztyn: Nowe Urbino zderzyło się z golfem
OLSZTYN.WM.PL - Opublikowano: 04.12.2017 16:28:02 1 komentarz

W poniedziałek (4 grudnia) około godz. 11 doszło do kolizji na ulicy Śliwy w Olsztynie.

Jak informuje portal olsztyn.wm.pl - w poniedziałek (4 grudnia) około godz. 11 doszło do kolizji na ulicy Śliwy w Olsztynie. Około 100 metrów przed skrzyżowaniem kierowca golfa próbował zmienić pas i skręcić w prawo, w al.Niepodległości. Niestety, zderzył się z autobusem miejskim.

Do zderzenia pojazdów doszło w pobliżu stacji benzynowej. Kierowca golfa próbował skręcić w al. Niepodległości, ale zrobił to na tyle niefortunnie, że uderzył w jadący autobus. Pojazd linii 109 przepchnął volkswagena, a auto w końcu uderzyło także w drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie ucierpiał żaden z około 30 pasażerów pojazdu MPK. Bez szwanku ze zdarzenia wyszedł także 21-letni kierowca golfa i jadąca z nim pasażerka.

W dużo gorszym stanie są pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Kierowca autobusu szacował koszty naprawy na około 50 tysięcy złotych. Samochód osobowy nie nadaje się do jazdy.

fot. www.olsztyn.wm.pl/4

WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
MPK Olsztyn
  • szasza – 05.12.2017

    Kolejny głupi artykuł z uwagi na fakt, że autobus nie należy do MPK Olsztyn, proponuje autora postu skierować na szkolenie celem poznania zasad funkcjonowania komunikacji miejskiej gdzie organizatorem jest ZDZIT w Olsztynie , który zleca poszczególne zadania dla różnych przewoźników w tym jest MPK, KDD, Meteor.Sam wypadek dotyczy pojazdu z firmy Meteor

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.