TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Opole: Przewozy Regionalne zlecą świadczenie kolejowej komunikacji zastępczej
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.09.2018 18:07:04

POLREGIO informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie kolejowej komunikacji zastępczej na odcinku Opole Główne – Kluczbork

POLREGIO informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie kolejowej komunikacji zastępczej na odcinku Opole Główne – Kluczbork

Dane zamawiającego:

PL-Opole

45-075 Opole

Krakowska 48

Tel. +48 665916091

E-mail lidia.patola@p-r.com.pl

WWW www.polregio.pl

Przedmiot zamówienia:

Kolejowa komunikacja zastępcza na odcinku Opole Główne – Kluczbork

Przewozy pasażerskie odbywać się będą autokarami Wykonawcy wg rozkładów jazdy stanowiących załącznik nr 1 do umowy

Autokary Wykonawcy zatrzymywać się będą na przystankach zlokalizowanych przed stacjami i na przystankach wskazanych w rozkładzie jazdy.

Wykonawca jest zobowiązany zabezpieczyć do wykonania zamówienia - 4 autokary.

Wykonawca jest zobowiązany zapewnić autokary min. 50 osobowe w tym 45 miejsc siedzących, posiadające sprawną klimatyzację i sprawne ogrzewanie oraz aktualne ubezpieczenie OC i NNW dla kierowcy i pasażera. Na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca okaże oryginały tych dokumentów.

Autokary powinny być podstawione przez Wykonawcę na wyznaczonych przez Zamawiającego w rozkładzie jazdy przystankach w Opolu i Kluczborku z maksimum 10 i minimum 5-minutowym wyprzedzeniem przed planowaną godziną odjazdu wynikającą z rozkładu jazdy.

Miejsca postoju w Opolu na placu przy ul. Dubois/1 Maja zapewnia Zamawiający.

Wsiadanie i wysiadanie do/z autokarów w Opolu odbywać się będzie na stanowisku 12 Opolskiego Dworca PKS. Koszty związane w/w stanowiskami ponosi Zamawiający.

Wykonawca zobowiązany jest uzyskać niezbędne zgody/pozwolenia na pozostałe lokalizacje/przystanki wskazane w rozkładzie jazdy, niezbędne do wsiadania i wysiadania podróżnych.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 20 wrzesień 2018 r.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
linia
komunikacja zastępcza
Przewozy Regionalne
POLREGIO
Opole
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.