TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Opolskie: Zderzenie autobusu z BMW
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 05.12.2018 16:57:26

Jedna osoba nie żyje po zderzeniu autobusu z BMW.

5 grudnia, w okolicy Zakrzowa Turawskiego, doszło do zderzenia autobusu z samochodem osobowym. Jak powiedział PAP oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, na miejscu zginął kierowca osobówki, a dwie pasażerki bmw zostały ranne.

Do zdarzenia doszło na lokalnej drodze w okolicy Zakrzowa Turawskiego. W autobusie nie było pasażerów. Samochodem osobowym jechały trzy osoby. Według wstępnych ustaleń kierowca osobowego bmw z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w autobus. Prowadzący bmw zginął na miejscu. Obie pasażerki zostały ranne. Jedną z poszkodowanych do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejscu pracuje ekipa śledcza pod nadzorem prokuratora. Jej celem jest ustalenie przyczyn wypadku. Do czasu zakończenia prac kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach ze względu na możliwe lokalne oblodzenia jezdni. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Opolskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.