TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Opolskie: Zderzenie ciężarówki z autobusem
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.02.2020 13:18:18

Pięć osób rannych po zderzeniu ciężarówki z autobusem na dk 94


Pięć osób zostało rannych w wyniku zderzenia autobusu z samochodem ciężarowym - poinformowała Patrycja Kaszuba z KP Policji w Brzegu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na drodze krajowej nr 94. W Brzegu autobus zderzył się z samochodem ciężarowym. Według wstępnych informacji pięć osób jadących autobusem zostało rannych.

Jak powiedziała PAP Patrycja Kaszuba z KP Policji w Brzegu, na miejscu są już służby ratownicze. Wprowadzono ruch wahadłowy. Okoliczności wypadku będzie badała policja. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Opolskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.