TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Opolskie: Zderzenie dwóch autokarów i osobówki
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 18.02.2019 11:13:01

16 lutego - na drodze krajowej nr 40 w Łące Prudnickiej - doszło do zderzenia dwóch autokarów i samochodu osobowego.

16 lutego - na drodze krajowej nr 40 w Łące Prudnickiej - doszło do zderzenia dwóch autokarów i samochodu osobowego. Jak poinformował PAP oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej, cztery osoby są ranne.

Do zdarzenia doszło na trasie Prudnik-Głuchołazy biegnącej drogą krajową nr 40 w miejscowości Łąka Prudnicka. Według wstępnych ustaleń na tył osobowej fabii najechał autobus. Drugi autobus uderzył w tył pierwszego.

Jak poinformował oficer dyżurny KW PSP w Opolu, ranny został kierowca skody, dwoje dzieci podróżujących autokarem i ich opiekunka. Przewoźnik podstawił na miejsce zdarzenia autobus zapasowy. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Opolskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.