TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ostrów Wlkp: Zderzeniu dwóch autobusów
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 09.04.2018 10:41:23

Osiem osób trafiło do szpitala, w tym dziecko w wieku 14 lat, po zderzeniu dwóch autobusów

Osiem osób trafiło do szpitala, w tym dziecko w wieku 14 lat, po zderzeniu dwóch autobusów - poinformował PAP dyrektor ostrowskiego szpitala Dariusz Bierła.

Dyrektor ocenił stan wszystkich przywiezionych do szpitala osób jako dobry.

"W tej chwili prowadzona jest diagnostyka, czyli poszkodowani w wypadku są badani przez lekarzy chirurgów i mają wykonywane zdjęcia rtg, żeby potwierdzić lub wykluczyć urazy głowy, klatki piersiowej i nóg" - poinformował Dariusz Bierła.

W Ostrowie Wlkp. na skrzyżowaniu ulic Krotoszyńskiej, alei Słowackiego i Raszkowskiej w poniedziałek, 9 kwietnia, o godz. 8.40 doszło do zderzenia dwóch autobusów MZK.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że poszkodowanych jest kilkanaście osób. Na miejsce zdarzenia przyjechało siedem jednostek straży pożarnej i policja. Jak poinformował PAP Tomasz Kula z ostrowskiej policji, "ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z pojazdów uderzył w tył poprzedzającego go autobusu. W tej chwili policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia" - poinformował.

W autobusach jechało w sumie 20 osób, z czego osiem zostało przywiezionych do szpitala. Dyrektor ostrowskiego szpitala Dariusz Bierła poinformował, że niektórym osobom udzielono pomocy medycznej na miejscu zdarzenia.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
MZK Ostrów Wlkp.
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.