TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Otwock: Wypadek ukraińskiego autokaru
IOTWOCK.INFO - Opublikowano: 04.02.2019 10:40:34

31.01. na drodze krajowej nr 17 autobus wiozący ok. 50 pasażerów zderzył się z samochodem osobowym.

Jak poinformowała portal iotwock.info oraz KPP Otwock, 31.01. na drodze krajowej nr 17 autobus wiozący ok. 50 pasażerów zderzył się z samochodem osobowym.

Kraksa miała miejsce na terenie Antoninka, gm. Kołbiel. Rejsowy autokar z Ukrainy do Warszawy wiozący ponad 50 osób, zderzył się z samochodem osobowym i następnie wpadł do rowu. Według policji zawinił 33-letni kierowca autokaru, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku drogi stracił panowanie nad autobusem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w osobowe volvo jadące w kierunku Lublina. W rezultacie zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Osobówką podróżował 55-letni mieszkaniec naszego powiatu. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

Gdy policjanci dotarli na miejsce część pasażerów autobusu już zdążyła się przesiąść do innego autokaru. Reszta czekała na transport. Jak informuje policja, obaj kierowcy - i autobusu, i samochodu osobowego - byli trzeźwi.


Fot. KPP Otwock WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.