TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Para gdyńskich kierowców autobusów wzięła ślub
- Opublikowano: 24.09.2019 14:47:37

Para gdyńskich kierowców do ślubu zajechała autobusem. Z tej okazji ich codzienny środek transportu został zwolniony z obsługi swojej trasy.

Jak informuje Dziennik Bałtycki - Monika Tomasiewicz i Michał Głodowski na co dzień pracują w gdyńskim Przedsiębiorstwie Komunikacji Autobusowej. Oboje są kierowcami. Łączy ich jednak nie tylko praca, ale i uczucie, dlatego w ostatni weekend wstąpili w związek małżeński.

Jak wiadomo pojazd, którym młoda para podjeżdża pod kościół lub urząd stanu cywilnego, to również element ślubnej stylistyki, który kształtuje wizerunek całej uroczystości. Na naszym rynku istnieje wiele firm oferujących usługę wypożyczenia pojazdu weselnego. W grę wchodzi wiele opcji: limuzyna, motocykl, auto sportowe czy dorożka.

Gdynianie nie ulegli jednak panującej modzie i do kościoła podjechali typowym dla nich środkiem transportu - autobusem. W związku z uroczystością został zwolniony z obsługi swojej codziennej trasy.

Zgodnie z tradycją, pan młody przybył pod dom rodziców swojej wybranki na ul. Krawiecką. Wcielił się w rolę szofera i stamtąd swoją przyszłą żonę dowiózł pod kościół pw św. Andrzeja Boboli, gdzie miała odbyć się ceremonia ślubna. Po sakramentalnym "tak" na miejsce kierowcy przesiadła się pani Monika.

Państwu młodym życzymy szerokości na nowej drodze życia!WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
PKA Gdynia