TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Partnerskie autokary Polonus i Neobus na wakacje
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.07.2019 11:00:35
Partnerskie autokary Polonus i Neobus na wakacje

Polonus i Neobus oferują wakacyjne, autobusowe podróże łączone w ramach sieci Polonus Partner.

Polonus i Neobus oferują wakacyjne, autobusowe podróże łączone w ramach sieci Polonus Partner.

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy oraz lider sieci Polonus Partner wraz z firmą Neobus Polska – wiodącym przewoźnikiem z województwa podkarpackiego zachęcają do wspólnych wakacyjnych wyjazdów. Dzięki zintegrowanej siatce połączeń możliwy jest zakup biletów na letnie podróże łączone z Podkarpacia do nadmorskich i mazurskich miejscowości. Dogodna przesiadka odbywa się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia. Bilety już teraz dostępne są na PolonusPartner.pl i Neobus.pl.

Podróże łączone

To jeden z głównych atutów sieci partnerskiej Polonus Partner.

-"Dajemy naszym pasażerom możliwość wygodnego zakupu dwóch biletów w ramach jednej transakcji. Jest to idealna propozycja dla osób, które pragną spędzić niezapomniane chwile nad przepięknym polskim morzem lub urokliwych Mazurach – mówi Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus.

W ramach inicjatywy Polonus i Neobus zachęcają do skorzystania z bogatej oferty przy planowaniu letniego wyjazdu. W sezonie wakacyjnym narodowy przewoźnik realizuje codziennie kursy z Warszawy do popularnych wśród turystów miejscowości nadmorskich i mazurskich: Gdańsk, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Łeba, Krynica Morska, Mielno, Giżycko, Mrągowo, Ruciane Nida czy Mikołajki.

Z kolei Neobus Polska zachęca do skorzystania z licznych połączeń do Warszawy, którymi można dojechać z Rzeszowa oraz innych miejscowości: Polańczyka, Ustrzyk Dolnych, Ustrzyk Górnych, Iwonicz-Zdroju, Niebylca.

Przesiadka pomiędzy autokarami odbywa się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia – jednym z największych w kraju węzłów komunikacyjnych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
Polonus
Neobus