TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pasażerka okradła bielskiego kierowcę
- Opublikowano: 23.08.2019 13:00:38
Pasażerka okradła bielskiego kierowcę

Policjanci zatrzymali kobietę, która okradła kierowcę autobusu MZK Bielsko-Biała.

Śledczy z bielskiej dwójki zatrzymali 24-latkę, która okradła kierowcę autobusu miejskiego. Kobieta, wykorzystując nieuwagę kierowcy, zabrała jego kurtkę wraz z rzeczami osobistymi o wartości 1000 zł.

Policjantka zajmująca się sprawą na nagraniu z monitoringu autobusu rozpoznała kobietę z jej wcześniejszych kłopotów z prawem. Kryminalni zatrzymali 24-latkę i odzyskali całe skradzione przez nią mienie. Teraz grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Historia kradzieży

22 sierpnia do Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej zgłosił się kierowca autobusu MZK Bielsko-Biała, który zgłosił, że został okradziony w autobusie przez jedną z przewożonych pasażerek. Mężczyzna utracił markową kurtkę wraz z rzeczami osobistymi o wartości 1000 zł. Śledczy, którzy przyjęli sprawę, zabezpieczyli wizerunek złodziejki z nagrania monitoringu autobusu. Jedna z policjantek zajmująca się sprawą rozpoznała podejrzewaną, która miała już wcześniej kłopoty z prawem.

Stróże prawa ustalili miejsce przebywania 24-latki. Policjanci przeszukali jej mieszkanie i odzyskali całe skradzione mienie. Kobieta była arogancka i lekceważyła całą sprawę. Została zatrzymana, a po doprowadzeniu jej do komisariatu usłyszała zarzuty kradzieży. Grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.



Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
policja
kierowca
MZK Bielsko-Biała
  • Daniel Sporek – 23.08.2019

    Ale jak?

  • Grzegorz Kutnikowski – 23.08.2019

    Jak sie nie chce robic to idzie sie na latwizne typowy damski nierob.Przynosi wstyd i hanbe kobietom.Dawno takiego chamstwa nie widzialem.

  • Kuba Piotr Koczur – 24.08.2019

    Super Dla Pasażerki Widoczne Był Powód Do Oskarżenie ???

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.