TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pasażerka okradła bielskiego kierowcę
- Opublikowano: 23.08.2019 13:00:38
Pasażerka okradła bielskiego kierowcę

Policjanci zatrzymali kobietę, która okradła kierowcę autobusu MZK Bielsko-Biała.

Śledczy z bielskiej dwójki zatrzymali 24-latkę, która okradła kierowcę autobusu miejskiego. Kobieta, wykorzystując nieuwagę kierowcy, zabrała jego kurtkę wraz z rzeczami osobistymi o wartości 1000 zł.

Policjantka zajmująca się sprawą na nagraniu z monitoringu autobusu rozpoznała kobietę z jej wcześniejszych kłopotów z prawem. Kryminalni zatrzymali 24-latkę i odzyskali całe skradzione przez nią mienie. Teraz grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Historia kradzieży

22 sierpnia do Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej zgłosił się kierowca autobusu MZK Bielsko-Biała, który zgłosił, że został okradziony w autobusie przez jedną z przewożonych pasażerek. Mężczyzna utracił markową kurtkę wraz z rzeczami osobistymi o wartości 1000 zł. Śledczy, którzy przyjęli sprawę, zabezpieczyli wizerunek złodziejki z nagrania monitoringu autobusu. Jedna z policjantek zajmująca się sprawą rozpoznała podejrzewaną, która miała już wcześniej kłopoty z prawem.

Stróże prawa ustalili miejsce przebywania 24-latki. Policjanci przeszukali jej mieszkanie i odzyskali całe skradzione mienie. Kobieta była arogancka i lekceważyła całą sprawę. Została zatrzymana, a po doprowadzeniu jej do komisariatu usłyszała zarzuty kradzieży. Grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
policja
kierowca
MZK Bielsko-Biała