TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Personalne zmiany we Wrocławiu: w PKS i MPK
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.05.2019 14:00:13
Personalne zmiany we Wrocławiu: w PKS i MPK

Krzysztof Balawejder rozpoczyna swoje rządy w MPK Wrocław od spotkań z pasażerami, a jego miejsce w spółce Polbus-PKS zajął Mariusz Kruk.

Krzysztof Balawejder rozpoczyna swoje rządy w MPK Wrocław od spotkań z pasażerami, a jego miejsce w spółce Polbus-PKS zajął Mariusz Kruk.

1 kwietnia Rada Nadzorcza Polbus-PKS powołała na stanowisko prezesa zarządu spółki Mariusza Kruka. Nie znamy jego dotychczasowej kariery w transportowej branży, także liczymy na pierwsze spotkanie. Aktualny skład rady nadzorczej i zarządu transportowej spółki jest następujący:

  • Dorota Mystkowska - Przewodnicząca Rady Nadzorczej

  • Mariusz Majski - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

  • Paulina Ratułowska - Sekretarz Rady Nadzorczej

  • Artur Czuchaj - członek Rady Nadzorczej

  • Stanisław Wojtera - członek Rady Nadzorczej

  • Zarząd Polbus-PKS: Mariusz Kruk - Prezes Zarządu

Oko w oko z pasażerami

Z kolei w najbliższą środę, 15 maja, w Biurze Obsługi Pasażera MPK Wrocław będzie można porozmawiać z nowym prezesem spółki, Krzysztofem Balawejderem. Każdy chętny będzie mógł podzielić się swoimi uwagami i sugestiami dotyczącymi miejskiego przewoźnika. I to nie tylko 15 maja. Prezes zaprasza do siebie w każdą środę w godzinach 15:00-17:00 w pokoju numer 4 w siedzibie Biura Obsługi Pasażera MPK, przy ul. Bolesława Prusa 75-79.

Jest to jedno z pierwszych działań, którego celem jest otworzenie MPK Wrocław na szeroką współpracę z mieszkańcami miasta.

Nowa forma kontaktu

Dobra współpraca z pasażerami, ale także otwartość na ich pomysły i sugestie, to priorytety w działalności prezesa spółki, który na co dzień jeździ komunikacją miejską.

-"Tak jak powiedziałem po powołaniu mnie na stanowisko prezesa zarządu, jestem otwarty na pomysły i konstruktywną krytykę – także ze strony pasażerów. Cotygodniowe dyżury będą doskonałą okazją, by tą zapowiedź wcielić w życie – zapowiada Krzysztof Balawejder.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
MPK Wrocław
PKS Polbus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.