TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PGNiG wspiera infolinię NFZ ws. koronawirusa
WIRUS, PGNIG InfoBus.pl - Opublikowano: 26.03.2020 11:00:59
PGNiG wspiera infolinię NFZ ws. koronawirusa; fot. PGNiG

3000 odebranych połączeń w zaledwie tydzień! PGNiG aktywnie wspiera infolinię NFZ ws. koronawirusa

Już od tygodnia kilkudziesięciu pracowników PGNiG Obrót Detaliczny wspiera Narodowy Fundusz Zdrowia w obsłudze infolinii dedykowanej tematyce koronawirusa. Dzięki tym działaniom skrócił się czas oczekiwania na porady związane ze zdrowiem Polaków.

Od 17 do 23 marca, czyli od chwili delegowania pracowników spółki do obsługi infolinii NFZ, udzielili oni ponad 3000 odpowiedzi. Oznacza to, że średnio ok. 500 osób dziennie otrzymuje telefoniczną pomoc od konsultantów PGNiG Obrót Detaliczny na temat pandemii koronawirusa.

- To doskonały przykład na społeczną odpowiedzialność biznesu Grupy PGNiG. Gdy tylko nastała potrzeba, podzieliliśmy nasze zasoby tak, by z jednej strony służyć społeczeństwu w kwestiach zdrowotnych, a z drugiej nadal zapewniać płynną obsługę naszych Klientów w Contact Center– powiedział Jerzy Kwieciński, Prezes Zarządu PGNiG SA.

Gazowa mobilizacja

Warto podkreślić, że cały proces został zorganizowany błyskawicznie – zaledwie w ciągu jednego dnia. Szybko zainstalowano niezbędne programy do obsługi i skonfigurowano stanowiska pracy. Wykonano testy techniczne oraz biznesowe, nadano stosowne uprawnienia do systemów. Konsultanci w ekspresowym tempie zapoznali się z materiałami merytorycznymi, odbyli niezbędne szkolenia i konsultacje z trenerami.

- Ponad trzydziestu konsultantów PGNiG Obrót Detaliczny obsługuje infolinię NFZ, którą uruchomiliśmy w ciągu 24 godzin. Informacje udzielane są w oparciu o skrypty przekazane z NFZ, które są sukcesywnie aktualizowane. To kolejny przykład, na sprawność naszej organizacji, w sytuacji nagłej potrzeby – pokreślił Henryk Mucha, Prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Konsultanci PGNiG są dostępni od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00pod nr 800 190 590.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.