TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Piaseczno szuka przewoźnika. Umowa do końca grudnia
INFOBUS.PL - Opublikowano: 13.02.2018 15:05:52
fot. UM Piaseczno

Urząd Miasta w Piasecznie jeszcze trzy dni czeka na oferty w przetargu na dziewięciomiesięczną obsługę komunikacji miejskiej. Warunki postępowania nie są wygórowane.

Urząd Miasta w Piasecznie jeszcze trzy dni czeka na oferty w przetargu na dziewięciomiesięczną obsługę komunikacji miejskiej. Warunki postępowania nie są wygórowane. Sprawdzamy szczegóły.

Zwycięzca postępowania będzie odpowiedzialny od 1 marca do końca grudnia za obsługę dwóch piaseczyńskich linii autobusowych. Miasto szacuje, że praca eksploatacyjna w trakcie obowiązywania umowy ma wynieść ok. 53 529 wzkm (+- 10%).

Operator musi dysponować przynajmniej trzema autobusami. Dwa muszą być klasy MINI lub MIDI. Umożliwią podróż przynajmniej 36 pasażerom, w tym 15 na miejscach siedzących. Dostęp na pokład ma być zapewniony przez dwa wejścia. Autobusy musza być wyprodukowane nie wcześniej niż w 2007 roku oraz posiadać napęd spełniający przynajmniej normę Euro 4.

Pora na warunki formalne. Ofertę należy zabezpieczyć wadium, które wynosi 3000 PLN. Minimum w zakresie doświadczenia to wykazanie się realizacją przynajmniej jednej usługi w ramach publicznego transportu zbiorowego o rocznej wartości na kwotę min. 100 000 PL w ciągu ostatnich trzech lat. Do kompletu należy dołączyć dokumentację potwierdzającą dysponowanie autobusami zgodnymi z wymogami SIWZ.

Termin składania ofert mija już za trzy dni, 16 lutego. Do ich oceny posłuży aż siedem kryteriów. Dzięki cenie można uzyskać maksymalnie 60% punktów. Do 30% można zyskać za zaoferowanie autobusów wyprodukowanych w 2016 roku lub później. Pozostałe 10% jest do zdobycia za to, jeśli pojazdy będą pomalowane w ten sam kolor.

Czasu na przeprowadzenie postępowania i podpisanie umowy ze zwycięzcą jest bardzo mało. Grono oferentów więc pewnie będzie bardzo wąskie.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
linie
Piaseczno
UM
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.