TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Piaseczno szuka przewoźnika. Umowa do końca grudnia
INFOBUS.PL - Opublikowano: 13.02.2018 15:05:52
fot. UM Piaseczno

Urząd Miasta w Piasecznie jeszcze trzy dni czeka na oferty w przetargu na dziewięciomiesięczną obsługę komunikacji miejskiej. Warunki postępowania nie są wygórowane.

Urząd Miasta w Piasecznie jeszcze trzy dni czeka na oferty w przetargu na dziewięciomiesięczną obsługę komunikacji miejskiej. Warunki postępowania nie są wygórowane. Sprawdzamy szczegóły.

Zwycięzca postępowania będzie odpowiedzialny od 1 marca do końca grudnia za obsługę dwóch piaseczyńskich linii autobusowych. Miasto szacuje, że praca eksploatacyjna w trakcie obowiązywania umowy ma wynieść ok. 53 529 wzkm (+- 10%).

Operator musi dysponować przynajmniej trzema autobusami. Dwa muszą być klasy MINI lub MIDI. Umożliwią podróż przynajmniej 36 pasażerom, w tym 15 na miejscach siedzących. Dostęp na pokład ma być zapewniony przez dwa wejścia. Autobusy musza być wyprodukowane nie wcześniej niż w 2007 roku oraz posiadać napęd spełniający przynajmniej normę Euro 4.

Pora na warunki formalne. Ofertę należy zabezpieczyć wadium, które wynosi 3000 PLN. Minimum w zakresie doświadczenia to wykazanie się realizacją przynajmniej jednej usługi w ramach publicznego transportu zbiorowego o rocznej wartości na kwotę min. 100 000 PL w ciągu ostatnich trzech lat. Do kompletu należy dołączyć dokumentację potwierdzającą dysponowanie autobusami zgodnymi z wymogami SIWZ.

Termin składania ofert mija już za trzy dni, 16 lutego. Do ich oceny posłuży aż siedem kryteriów. Dzięki cenie można uzyskać maksymalnie 60% punktów. Do 30% można zyskać za zaoferowanie autobusów wyprodukowanych w 2016 roku lub później. Pozostałe 10% jest do zdobycia za to, jeśli pojazdy będą pomalowane w ten sam kolor.

Czasu na przeprowadzenie postępowania i podpisanie umowy ze zwycięzcą jest bardzo mało. Grono oferentów więc pewnie będzie bardzo wąskie.


Sprawdź też:
przetarg
linie
Piaseczno
UM

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.