TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pierwsze nowe Volvo 9700 w Polsce. Bydgoszcz!
- Opublikowano: 06.05.2019 09:00:55
Pierwsze nowe Volvo 9700 w Polsce. Bydgoszcz!

Firma Volvo Polska sukcesywnie wprowadza na rynek swoja najnowszą generację autobusów turystycznych. Po pomorskim debiucie 9900 - teraz mamy pierwsze kujawskie Volvo 9700.

Firma Volvo Polska sukcesywnie wprowadza na rynek swoja najnowszą generację autobusów turystycznych. Po pomorskim debiucie 9900 - teraz mamy pierwsze kujawskie Volvo 9700. W barwach firmy Arko-Tourist Bydgoszcz.

Oficjalne przekazanie miało miejsce 25 kwietnia. Autokarowy debiutant pojechał do przewoźnika z Bydgoszczy. Pojazd osobiście odebrał w fabryce we Wrocławiu Arkadiusz Hernet, właściciel firmy Arko-Tourist wraz ze swoim synem - Kajetanem Hernetem. Warto dodać, że najnowszy zakup uświetni 25-lecie działalności przedsiębiorstwa na transportowym rynku. Niezły prezent.

Z kolei rangę polskiej premiery 9700 podkreślała również sama ceremonia przekazania autobusu. Firma Volvo Polska wybrała tutaj formułę "czerwonego dywanu", co zrobiło spore wrażenie na nowych właścicielach.

Komfortowa ekonomia

Odebrany autokar ma klasyczny, biały kolor, natomiast wyróżnia się bogatym wyposażeniem. Kompletacja pojazdu oprócz standardowego pakietu, jak WC, audio-video, lodówka, barek, rozprowadzenie instalacji 230V, gniazda USB czy nawigacja, obejmuje także najwyższy zakres mocy silnika D11, czyli 470KM oraz najmocniejszą klimatyzację. To powinno zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

-"Autobusy turystyczne oferowane przez Volvo Bus Corporation wyprzedzają oczekiwania rynku europejskiego, jeżeli chodzi o rozwiązania podwyższające bezpieczeństwo, czy komfort podróżowania. Coraz większa świadomość przewoźników w Polsce jak i pasażerów powoduje, że bardzo dobrze wyposażone autobusy turystyczne VOLVO nie trafiają jedynie na rynki Europy Zachodniej czy Skandynawii, lecz również coraz częściej do polskich przewoźników - podkreślił Cezary Kurkiewicz, pełnomocnik Volvo Buses.

Made in Poland

Nowe autokary Volvo do przewozów turystycznych i liniowych, które zostały wprowadzone na rynek europejski w maju 2018 r., spotkały się już z przyjęciem. Klienci z całej Europy kupili już grubo ponad 150 nowych autokarów Volvo 9700 i Volvo 9900.

Największe jak dotąd pojedyncze zamówienie obejmuje 40 autobusów dla Litwy. Volvo otrzymało również zamówienia z Norwegii (23 sztuki), Austrii (11 sztuk) i Francji (20 sztuk). Wszystkie zamówione pojazdy zostaną wyprodukowane w Polsce, we wrocławskiej fabryce Volvo i dostarczone w 2019 roku.

Nowa gama obejmuje dwa modele – luksusowe Volvo 9900 i wszechstronne Volvo 9700, wraz z szeroką gamą wyposażenia i pakietów serwisowych, co umożliwia oferowanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i życzeń klientów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
Volvo
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !