TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Piętrowy autobus Kelly Family wystawiony na sprzedaż!
SILESION.PL - Opublikowano: 19.07.2017 14:21:27

Jak informuje portal silesion.pl - autobus, który przez wiele lat służył w trasie za dom jednej z najbardziej znanych, występujących na światowej scenie muzycznej rodzin – The Kelly Family, został wystawiony na sprzedaż w internetowym domu aukcyjnym Catawiki.

Eksperci z domu aukcyjnego Catawiki potwierdzili, że pochodzący z roku 1957, sprawny, odnowiony i odmalowany autobus wystawiony na aukcji w portalu jest oryginałem należącym niegdyś do grającej rodziny. Niewykluczone, że to właśnie podczas jednej z podróży piętrowym autobusem powstały zarysy takich hitów, jak "I can't help myself" czy "Fell in love with an Alien".

Łóżka na rozkładanych ławkach i specjalne zagłębienia na kubki z napojami w stolikach – to codzienność wielu odbywających trasę koncertową muzyków. Szczególnie latem, kiedy ma miejsce najwięcej festiwali na całym świecie, a pogoda sprzyja, zespoły podróżują właśnie w takich warunkach. Dla grupy The Kelly Family piętrowy autobus, którym w latach 80. i 90. jeździła w trasy koncertowe stał się znakiem rozpoznawczym.

Autobus The Kelly Family można licytować w portalu Catawiki. Aukcja dostępna pod linkiem: będzie otwarta do niedzieli, 23 lipca, do godziny 20.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
oldtimer

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.