TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Piłkarskie autobusy: Inter Mediolan z Setrą [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 31.10.2020 12:00:05
Piłkarskie autobusy: Inter Mediolan z Setrą [FILM]; fot. Inter

Autobus marki Setra w kolejny piłkarskim klubie.

Po Ajax Amsterdam i FC Kolonia, kolejny klub piłkarski wchodzi w markę Setra. Od tego sezonu piłkarze Inter Mediolan jeżdżą autokarem Setra TopClass S 517 HDH.

Inter Mediolan to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn piłkarskich na świecie. W październiku zespół FC Internazionale Milano zaprezentował swój nowy autobus, który będzie woził zawodnikowi na wszystkie mecze w sezonie 2020/21. A jest się czym chwalić…

Włoski styl

Setra TopClass S 517 HDH to luksusowy, trzyosiowy autokar o długości 14 metrów. Ze względu na wielkość przestrzeni bagażowej, to jeden z najpopularniejszych modeli Setry.

Nowy pojazd przykuwa oka barwami Interu - niebieskim wzorem po bokach autobusu oraz na dachu plus herb klubu z białym logo. Z tyłu i na drzwiach widnieje klubowy slogan "Nie dla wszystkich".

Na jego pokładzie piłkarze Interu są obserwowani z ośmiu kamer wewnętrznych i zewnętrznych, co pozwoli kibicom Nerazzurri oglądać swoich bohaterów przed i po meczach – w oficjalnych kanałach społecznościowych klubu oraz w Inter TV. Tym samym kibice po raz pierwszy staną się częścią włoskiego zespołu. Jak dla nas to lekka przesada, ale cóż taki są dzisiejsze reguły show-biznesu…

Zobaczcie ten autokar na filmie:
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
piłka
Setra
Włochy