TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Piotr Woźny nowym prezesem NFOŚiGW
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.09.2019 13:00:34
Piotr Woźny nowym prezesem NFOŚiGW

30 sierpnia minister Henryk Kowalczyk wręczył Piotrowi Woźnemu nominację na Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

30 sierpnia minister Henryk Kowalczyk wręczył Piotrowi Woźnemu nominację na Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. To ważna instytucja w zakresie autobusowych programów typu Gazela czy Geprad oraz zarządca Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.

Piotr Woźny - dotychczasowy wiceminister w Ministerstwie Cyfryzacji, wiceminister w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, a od 2018 wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, wygrał konkurs na szefa tej instytucji.

-"Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pełni ważną rolę w finansowaniu w Polsce inwestycji proekologicznych. Jego działania wpływają na poprawę stanu ochrony środowiska i gospodarki wodnej na terenie całego kraju. Jeszcze raz pragnę pogratulować nominacji i życzyć owocnej i wytężonej pracy" – powiedział minister Kowalczyk.

Obecnie Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej składa się z pięciu osób: Piotra Woźnego - prezesa zarządu oraz zastępców: Anny Mańk, Dominika Bąka, Marka Ryszki i Artura Michalskiego.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
NFOŚiGW
  • Artur Kowalski – 10.09.2019

    Widzę w tej zmianie naprawdę duże szanse na poprawę funkcjonowania programu "Czyste powietrze", trzymam kciuki ! Ja dzięki programowi mam nowoczesny i ekologiczny kocioł EEI PELLETS marki kostrzewa, bez tego w życiu w najbliższych latach nie mógłbym sobie pozwolić na wymianę kopciucha dlatego doceniam i wszystkim ciągle zachwalam możliwość wzięcia dotacji!

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.