TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKM Gliwice szuka firmy z kierowcami
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.09.2020 15:00:41
PKM Gliwice szuka firmy z kierowcami

Przetarg PKM Gliwice na świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej.

PKM Gliwice - tradycyjnie już - szuka firmy do świadczenia usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM.

Wybrana firma będzie miała do obsługi nie więcej niż 144 770,00 wozokilometrów w okresie obowiązywania umowy. Umowa ma obowiązywać przez okres 3 miesięcy począwszy od 1 października do końca bieżącego roku.

10 kierowców z zewnątrz

Do realizacji zamówienia wykonawca powinien skierować co najmniej 10 kierowców posiadających określone przepisami prawa kwalifikacje do przewozu osób autobusami komunikacji miejskiej.

Kierowcy nie mogą być zatrudnieni na stanowisku kierowcy w PKM Gliwice.

Warunki formalne

Firmy chętne do złożenia oferty powinne spełniać dwa podstawowe warunki. Po pierwsze należy posiadać ubezpieczenie od prowadzonej działalności na min. 200 000 PLN. Z kolei warunek doświadczenia gliwicka spółka uznaje za spełniony jeśli oferent wykaże, że w ciągu ostatnich trzech lat wykonał przynajmniej jedną usługę autobusowego przewozu osób o wartości min. 500 000 PLN brutto. Ponadto, oferent jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 10 000 PLN.

Termin składania ofert minął w dniu 16 września. Do kryteriów oceny ofert należą: cena (95%) i warunki płatności (5%).

Nie znamy złożonych ofert, ale może ktoś z Czytelników coś wie? Prosimy o sygnał.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kierowca
PKM Gliwice