TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKM Jaworzno szuka podwykonawcy z min. 15 kierowcami
INFOBUS.PL - Opublikowano: 06.12.2019 15:00:17
PKM Jaworzno szuka podwykonawcy z min. 15 kierowcami

Kolejny komunalny przewoźnik ze Śląska próbuje się posiłkować zewnętrznymi kierowcami. Od wczoraj PKM w Jaworznie szuka właśnie takiego partnera. Ma on mu zapewnić przynajmniej piętnastkę prowadzących.

Kolejny komunalny przewoźnik ze Śląska próbuje się posiłkować zewnętrznymi kierowcami. Od wczoraj, 5 grudnia Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie szuka właśnie takiego partnera. Ma on mu zapewnić przynajmniej piętnastkę prowadzących.

Przedmiotem jaworznickiego zamówienia są usługi kierowania pojazdami autobusowymi w komunikacji miejskiej, na ustalonych w zależności od potrzeb PKM liniach komunikacyjnych na obszarze działalności spółki. Umowa zakłada, że kierowcy partnera miejskiego przewoźnika zostaną przydzieleni do zadań przewozowych, na których miałaby zostać wykonana praca eksploatacyjna na poziomie ok. 3 600 000 wzkm.

Do realizacji zamówienia podwykonawca PKM powinien skierować co najmniej 15 kierowców posiadających określone przepisami prawa kwalifikacje do przewozu osób autobusami komunikacji miejskiej. Co ważne przewoźnik nie wymaga, aby ci prowadzący byli zatrudnieni na etatach. Usługa miałaby być realizowana przez cztery lata. Kontrakt obowiązywałby od 1 lutego 2020 r. do końca stycznia 2024 r.

Do złożenia wiążącej oferty konieczne jest spełnienie trzech warunków. Pierwszy to ubezpieczenie. Oferent musi być ubezpieczony od prowadzonej działalności na kwotę nie mniejszą niż 200 000 PLN. Warunek doświadczenia PKM uzna za spełniony jeśli udowodni mu się wykonanie w ciągu ostatnich trzech lat jednej usługi komunikacji miejskiej o wartości min. 6 000 000 PLN brutto. I do kompletu wadium. Oferta musi być zabezpieczona wadium na 150 000 PLN. 

Termin składania ofert mija 8 stycznia 2020 r. Jedynym kryterium wyboru jest cena.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kierowca
PKM Jaworzno