TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Jelenia Góra z 5 liniami w PolskimBusie
InfoBus.pl - Opublikowano: 04.05.2017 13:13:48 2 komentarze
PKS Jelenia Góra z 5 liniami w PolskimBusie

Od 11 maja, w ramach platformy PolskiBus będzie można pojechać autokarami PKS Tour Jelenia Góra na kolejnych liniach - z Jeleniej Góry do Wrocławia, Szczecina, Ustki i Koszalina (na tej ostatniej trasie we współpracy z PKS Koszalin)  Bilety są już dostępne w sprzedaży.

To oznacza 4 nowe miasta w ofercie platformy: Bolesławiec, Głogów, Słupsk oraz Ustka, a także kolejny krok w rozwoju partnerstwa z PKS Jelenia Góra z PolskimBusem, które początkowo ograniczało się tylko do jednej linii - do Bolesławca.

Teraz to już 5 tras. Szczególnie ważne jest połączenie z Jeleniej Góry do Wrocławia, gdzie podróżni mają do dyspozycji aż 13 kursów dziennie w każdą stronę.

Wszystkie trasy będą obsługiwane przez przewoźnika PKS Jelenia Góra, natomiast połączenie z Koszalinem będzie realizowane we współpracy z firmą PKS Koszalin. Na liniach zobaczymy głównie autokary marki Bova, na które od lat stawia PKS Jelenia Góra. Wszystkie posiadają bezprzewodowe połączenie  zInternetem oraz klimatyzację.


Sprawdź też:
PolskiBus
PKS Jelenia Góra
  • Michał – 07.05.2017

    Mam pytanie: czy odtąd na te połączenia nie będzie można kupić biletu u kierowcy?

  • wert – 07.05.2017

    Czy ktos jeszczce nie jezdzi dla PB?? Hallo pks kozia wólka, kierzkierwice i gwist mały, czy tez juz dołączyli do Polskiego Busa??

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.