TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Jelenia Góra z 5 liniami w PolskimBusie
InfoBus.pl - Opublikowano: 04.05.2017 13:13:48 2 komentarze
PKS Jelenia Góra z 5 liniami w PolskimBusie

Od 11 maja, w ramach platformy PolskiBus będzie można pojechać autokarami PKS Tour Jelenia Góra na kolejnych liniach - z Jeleniej Góry do Wrocławia, Szczecina, Ustki i Koszalina (we współpracy z PKS Koszalin) Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Od 11 maja, w ramach platformy PolskiBus będzie można pojechać autokarami PKS Tour Jelenia Góra na kolejnych liniach - z Jeleniej Góry do Wrocławia, Szczecina, Ustki i Koszalina (na tej ostatniej trasie we współpracy z PKS Koszalin)  Bilety są już dostępne w sprzedaży.

To oznacza 4 nowe miasta w ofercie platformy: Bolesławiec, Głogów, Słupsk oraz Ustka, a także kolejny krok w rozwoju partnerstwa z PKS Jelenia Góra z PolskimBusem, które początkowo ograniczało się tylko do jednej linii - do Bolesławca.

Teraz to już 5 tras. Szczególnie ważne jest połączenie z Jeleniej Góry do Wrocławia, gdzie podróżni mają do dyspozycji aż 13 kursów dziennie w każdą stronę.

Wszystkie trasy będą obsługiwane przez przewoźnika PKS Jelenia Góra, natomiast połączenie z Koszalinem będzie realizowane we współpracy z firmą PKS Koszalin. Na liniach zobaczymy głównie autokary marki Bova, na które od lat stawia PKS Jelenia Góra. Wszystkie posiadają bezprzewodowe połączenie  zInternetem oraz klimatyzację.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
PKS Jelenia Góra
  • Michał – 07.05.2017

    Mam pytanie: czy odtąd na te połączenia nie będzie można kupić biletu u kierowcy?

  • wert – 07.05.2017

    Czy ktos jeszczce nie jezdzi dla PB?? Hallo pks kozia wólka, kierzkierwice i gwist mały, czy tez juz dołączyli do Polskiego Busa??

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.