TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Nova zwiększy liczbę autobusów do Supraśla
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.07.2019 11:00:38
PKS Nova zwiększy liczbę autobusów do Supraśla

Wobec wycofania się prywatnego przewoźnika, PKS Nova zwiększy liczbę kursów na trasie Białystok – Supraśl.

PKS Nova zwiększy liczbę autobusów do Supraśla

Będzie więcej kursów na trasie Białystok – Supraśl. Obsłuży je PKS Nova. To pokłosie decyzji prywatnego przewoźnika, który po prawie dziesięciu latach zawiesił połączenia na tej trasie.

-"Ponieważ miasto Białystok nie wyraziło chęci odtworzenia linii 111 BKM w pierwotnym kształcie, a zaproponowało nierealne finansowo i technicznie przedłużenie linii nr 13 oraz stworzenie tzw. wahadła Supraśl- obrzeże miasta Białystok (ul. Wiślana), Burmistrz Supraśla podjął decyzję o współpracy w zakresie komunikacji zbiorowej z PKS Nova – czytamy na stronie UM Supraśl.

Jak poinformowały władze Supraśla, w dni robocze będzie o 8 kursów więcej niż teraz. W szczególności będą jeździły w godzinach porannych i popołudniowych, bo takich kursów właśnie najbardziej brakuje. Dodane też będą kursy w soboty i niedziele, po południu i wieczorem.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
PKS
PKS Nova
Podlaskie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.