TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Polbus startuje z imprezobusami. W ten weekend
InfoBus.pl - Opublikowano: 19.04.2017 11:23:17
PKS Polbus startuje z imprezobusami. W ten weekend

W najbliższy weekend PKS Polbus oficjalnie wystartuje z kursami nocnymi z Wrocławia do Jelcza-Laskowic, Środy Śląskiej oraz Sobótki. Dodatkowo firma integruje swoją ofertę z Kolejami Dolnośląskimi.

Specjalne autobusy, nazywane potocznie "imprezobusami", będą wyruszały z Wrocławia w każdy weekend w nocy z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę.

-"Kursy będą realizowane trasami linii 519, 522 oraz 565, ale udostępniamy także dodatkowe przystanki, jak np. Galeria Dominikańska, czy nowe miejscowości poza miastem, co znacznie ułatwi korzystanie z połączeń ? mówią przedstawiciele PKS Polbus. - Ponadto wprowadzamy kursy wieczorne ze wspomnianych miejscowości do Wrocławia, które będą wykonywane w każdy piątek i sobotę.

Z KD

Dodatkowo w ramach współpracy z Kolejami Dolnośląskimi posiadacze biletów okresowych na pociągi Kolei Dolnośląskich otrzymają 50% zniżki na przejazdy nowymi kursami nocnymi do Jelcza-Laskowic oraz Środy Śląskiej.

-"Pomysł zintegrowania oferty z koleją zrodził się dzięki licznym sugestiom, które do nas przesyłają pasażerowie. To realna odpowiedź na rzeczywiste zapotrzebowanie mieszkańców okolicznych miejscowości" ? podkreśla PKS Polbus w swoim komunikacie.


Sprawdź też:
PKS Polbus
nocny
Koleje Dolnośląskie

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.