TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Polbus w PolskimBusie. Z Zieloną Górą
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.04.2017 20:07:42 5 komentarzy
PKS Polbus w PolskimBusie. Z Zieloną Górą

Od 14 kwietnia platforma PolskiBus oferuje bilety na autobusy PKS Polbus, obsługujące trasy Wrocław - Zielona Góra oraz Zielona Góra - Wrocław

Od 14 kwietnia 2017 r. platforma PolskiBus oferuje bilety na autobusy PKS Polbus, obsługujące trasy Wrocław - Zielona Góra oraz Zielona Góra ? Wrocław.

Autokary będą odjeżdżały codziennie z Dworca Tymczasowego we Wrocławiu o godzinie 14:05. Natomiast odjazdy z Zielonej Góry w kierunku Wrocławia będą odbywały się o godzinie 18.30.

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary marki Neoplan oraz Mercedes, które są wyposażone w klimatyzację, toaletę oraz wygodne, regulowane fotele! Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

-"Łączymy siły z naszym długoletnim partnerem biznesowym POLBUS, który był pierwszym PKS-em, który wsparł firmę PolskiBus.com w momencie rozpoczynania naszej działalności w 2011 r. Od samego początku współpracujemy z Zarządem tej spółki na wielu różnych płaszczyznach. Dworzec we Wrocławiu był jednym z pierwszych, gdzie zaczęły zatrzymywać się nasze autokary i który zaczął sprzedawać nasze bilety w swoich kasach. Po blisko 6 latach z przyjemnością rozwijamy kolejną gałąź współpracy o sprzedaż biletów POLBUS PKS na naszej coraz bardziej popularnej platformie www.PolskiBus.com. Dlatego zachęcam do rezerwacji biletów w najlepszych cenach zaczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej już teraz!" ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
PKS Polbus
linie
 • coooo – 15.04.2017

  Ło matko, czy ktoś jeszcze nie jest w Polskim Busie? Halo! PKS Radom! PKS Łódź! PKS... a nie, nie ma PKS Sosnowiec.

 • wert – 15.04.2017

  Zaraz PB zrobi sienepodroznikiem dwa...

 • iki – 15.04.2017

  A! Uchylne fotele! Jej... To prawda? A może są też podłokietniki, bo nie napisaliście? Takie rarytasy w Polskim Busie mmmmm

 • zenek – 18.04.2017

  Ciekawe czy toaleta będzie otwarta.

 • Pasażer – 19.04.2017

  W d. Się wam wszystkim przewraca. Szukasz biletu za 1zł a chciałbyś mieć łóżko w autobusie? Spokojnie. Długo to nie potrwa i najtańsze bilety wtedy będą po 50 zł i jak go kupisz w takiej cenie to będziesz zadowolony.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.