TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Polbus w PolskimBusie. Z Zieloną Górą
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.04.2017 20:07:42 5 komentarzy
PKS Polbus w PolskimBusie. Z Zieloną Górą

Od 14 kwietnia 2017 r. platforma PolskiBus oferuje bilety na autobusy PKS Polbus, obsługujące trasy Wrocław - Zielona Góra oraz Zielona Góra ? Wrocław.

Autokary będą odjeżdżały codziennie z Dworca Tymczasowego we Wrocławiu o godzinie 14:05. Natomiast odjazdy z Zielonej Góry w kierunku Wrocławia będą odbywały się o godzinie 18.30.

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary marki Neoplan oraz Mercedes, które są wyposażone w klimatyzację, toaletę oraz wygodne, regulowane fotele! Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

-"Łączymy siły z naszym długoletnim partnerem biznesowym POLBUS, który był pierwszym PKS-em, który wsparł firmę PolskiBus.com w momencie rozpoczynania naszej działalności w 2011 r. Od samego początku współpracujemy z Zarządem tej spółki na wielu różnych płaszczyznach. Dworzec we Wrocławiu był jednym z pierwszych, gdzie zaczęły zatrzymywać się nasze autokary i który zaczął sprzedawać nasze bilety w swoich kasach. Po blisko 6 latach z przyjemnością rozwijamy kolejną gałąź współpracy o sprzedaż biletów POLBUS PKS na naszej coraz bardziej popularnej platformie www.PolskiBus.com. Dlatego zachęcam do rezerwacji biletów w najlepszych cenach zaczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej już teraz!" ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.


Sprawdź też:
PolskiBus
PKS Polbus
linie
 • coooo – 15.04.2017

  Ło matko, czy ktoś jeszcze nie jest w Polskim Busie? Halo! PKS Radom! PKS Łódź! PKS... a nie, nie ma PKS Sosnowiec.

 • wert – 15.04.2017

  Zaraz PB zrobi sienepodroznikiem dwa...

 • iki – 15.04.2017

  A! Uchylne fotele! Jej... To prawda? A może są też podłokietniki, bo nie napisaliście? Takie rarytasy w Polskim Busie mmmmm

 • zenek – 18.04.2017

  Ciekawe czy toaleta będzie otwarta.

 • Pasażer – 19.04.2017

  W d. Się wam wszystkim przewraca. Szukasz biletu za 1zł a chciałbyś mieć łóżko w autobusie? Spokojnie. Długo to nie potrwa i najtańsze bilety wtedy będą po 50 zł i jak go kupisz w takiej cenie to będziesz zadowolony.

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.