TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Tarnobrzeg wchodzi w SuperPKS i jedzie do Gdańska
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.02.2017 15:49:01 6 komentarzy
PKS Tarnobrzeg wchodzi w SuperPKS i jedzie do Gdańska

Do projektu SuperPKS przystąpiła właśnie firma PKS Tarnobrzeg, która uruchomiła w ramach platformy linię Tarnobrzeg-Gdańsk. Nowe połączenie obsługiwane jest raz dziennie.

Do projektu SuperPKS przystąpiła właśnie firma PKS Tarnobrzeg, która uruchomiła w ramach platformy linię Tarnobrzeg-Gdańsk. Nowe połączenie obsługiwane jest raz dziennie.

Żółto-czarny autobus będzie kursował raz dziennie w każdą stronę. Podróż zaczyna się w Tarnobrzegu na dworcu autobusowym o godzinie 05:25. Pasażerowie w Tarnobrzegu mogą wsiąść jeszcze na dwóch przystankach zlokalizowanych na ul. Sikorskiego. Przyjazd do Gdańska zaplanowany jest na godzinę 17:38. Kurs powrotny z Gdańska do Tarnobrzega rusza o godzinie 06:00 rano z przystanku na Dworcu Autobusowym.

SuperPKS na trasie Tarnobrzeg-Gdańsk zatrzymuje się w: Wielowsi, Sandomierzu, Obrazowie, Lipniku, Włostowie, Opatowie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Brodach Iłżeckich, Iłży, Skaryszewie, Radomiu, Białobrzegach, Grójcu, Warszawie, Płońsku, Mławie, Nidzicy, Olsztynku, Ostródzie, Elblągu

Na trasę wyruszy komfortowy autokar, wyposażony m.in. w wygodne fotele, klimatyzowane wnętrze, darmowe Wi-Fi.

Do Szczawnicy!

Przypomnijmy, że od 11 lutego 2017 w SuperPKS ruszyła nowa linia łącząca Warszawę, Radom, Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz z jednym z najbardziej popularnych uzdrowisk i kurortów narciarskich ? Szczawnicą.

W ramach nowej linii Warszawa-Szczawnica autobus kursuje raz dziennie w każdą stronę.

Podróż zaczyna się o godzinie 09:20 w Warszawie na przystanku Dworzec Zachodni, w Radomiu o godzinie 11:10, w Kielcach o godzinie 12:30, w Busku-Zdroju o godzinie 13:40, w Tarnowie o godzinie 15:10, w Nowym Sączu o godzinie 16:25. Przyjazd autobusu do Szczawnicy przewidziany jest na godzinę 17:27. Kurs powrotny z Przystanku Dworcowego w Szczawnicy odbywać się będzie o godzinie 10:00 rano.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SuperPKS
PKS Tarnobrzeg
linia
 • Jacek – 21.02.2017

  To że Grójec jest po trasie to nie znaczy że autobus zatrzymuje się w Grójecu. Proszę o poprawę kolejnego głupiego błędu. Wozy zatrzymywać się będą w Grójcu, nie w Grójecu.

 • je – 21.02.2017

  PKS TArnobrzeg? Czym? Rozklekotanymi Solbusami? Autosanami H9? Busikami Iveco/Sprinter? Przecież ich tabor to ruina, a w TBG wszyscy wiedzą że PKS jest na skraju wypłącalności.

 • Chaczkar – 21.02.2017

  W Niedzielę na dworzec w Krakowie Scania Touring mieleckiego Markpolu podstawiła się na stały kurs, ale w malowaniu SuperPKS. Czyżby kolejny przewoźnik w platformie?

 • marek1 – 21.02.2017

  eee, predzej jakies testy

 • Mk Trans – 22.02.2017

  @je widać, że dawno nie obserwowałeś tej trasy i jesteś oderwany od rzeczywistości. Na linii do Gdańska jeżdżą głównie Bovy Futury, Scanie Irizar czy Setry S315GT-HD.

 • typ – 23.02.2017

  Panowie, superpks to raczej super sciema. To firma epodroznika... Sama lada moment lepsze trasy wezmie... Kwestia czasu. Ci co wierza w super pks, zaraz oczy otworza. Do tego turingi ktorych nikt nie chce kupowac ale jak daja za free to brac

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.