TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Płock ma autobusowego Kierowcę Roku 2017
InfoBus.pl - Opublikowano: 16.05.2018 11:19:10
Płock ma autobusowego Kierowcę Roku 2017

12 maja br. w zajezdni Komunikacji Miejskiej w Płocku odbył się piknik rodzinny, podczas którego zaprezentowano zwycięzców konkursu Kierowca Roku 2017.

12 maja br. w zajezdni Komunikacji Miejskiej w Płocku odbył się piknik rodzinny, podczas którego zaprezentowano zwycięzców konkursu Kierowca Roku 2017.

Po całorocznych zmaganiach i finale w sobotę poznaliśmy Kierowcę Roku 2017. Został nim Piotr Mieszkowicz, kierowca z trzynastoletnim stażem pracy w KM.

Na kolejnych miejscach uplasowali się Szymański Sylwester, trzeci był Marek Wiśniewski, który bronił tytułu z poprzedniego roku, dalej Robert Bedra, Marek Łukasiak, Paweł Karłowicz, Ireneusz Malinowski, Edyta Petrykowska, Łukowki Krzysztof i Cezary Kamiński. Całej dziesiątce gratulujemy!

Płocki konkurs

Przypomnimy, że w Płocku konkurs na Najlepszego Kierowcę trwa cały rok! Co miesiąc wyłaniany był kierowca miesiąca i najlepsza trzydziestka (tu także były przyznawane regulaminowe nagrody pieniężne). Na koniec roku na podstawie łącznej punktacji z poszczególnych miesięcy wyłoniona została najlepsza 10, która uzyskała prawo udziału w finale konkursu.

Finał odbył się właśnie w tę sobotę na terenie zajezdni KM Płock. Tego dnia kierowcy mogli rywalizować między sobą w kilku konkurencjach. Sprawdzone zostały ich umiejętności z zakresu:

  • przepisów ruchu drogowego,

  • udzielania pierwszej pomocy,

  • sprawdzania stanu technicznego autobusu

  • jazdy w symulatorze autobusu

  • precyzyjnego manewrowania pojazdem.

Oprócz turnieju kierowców, spółka przygotowała w swojej bazie mnóstwo atrakcji dla mieszkańców. Największą popularnością cieszył się profesjonalny symulator jazdy autobusem i strefa dla dzieci. Tam ustawiały się kolejki. Furorę wśród gości zrobili także goście specjalni: piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock, a także zwierzaki z płockiego ZOO.

Finaliści konkursu KM Płock i klasyfikacja:

1. Piotr Mieszkowicz - 13 lat stażu pracy

2. Sylwester Szymański - 4 lata

3. Marek Wiśniewski - 31 lat

4. Robert Bedra - 13 lat

5. Marek Łukasiak -11 lat

6. Paweł Karłowicz - 11 lat

7. Ireneusz Malinowski - 8 lat

8. Edyta Petrykowska - 7 lat

9. Krzysztof Łukowski - 10 lat

10. Cezary Kamiński - 9 latSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
kierowca
KM Płock
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.