TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poczesna z nowym autobusem. Do wszystkich zadań
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.06.2020 16:00:22
Zamiast Autosana - Otokar. Poczesna z nowym autobusem ; fot. Iwona Skorupa / UG Poczesna

15 czerwca odbyło się formalne przekazanie nowego autobusu turystycznego marki Otokar Navigo T dla Gminy Poczesna.

15 czerwca odbyło się formalne przekazanie nowego autobusu turystycznego marki Otokar Navigo T dla Gminy Poczesna.

Najnowszy nabytek zastąpi dotychczasowy gminny autobus marki Autosan, który słusłużący przez 13 lat.

Do Gminy Poczesna trafił 37 miejscowy Navigo T w luksusowej wersji FCL. Autobus pełnił będzie uniwersalne funkcje, od przewozu dzieci do szkoły po wycieczki dla mieszkańców gminy.

Jak informuje firma Otokar Polska, dobrze wykończone i w pełni wyposażone wnętrze cieszyć będzie pasażerów przez długie lata. Wydajna klimatyzacja, pneumatyczne zawieszenie, czarne szyby, nowoczesny system audio/DVD z USB dla każdego, czy kuchnia to tylko nieliczne z pokładowych opcji. Pasażerowie podróżować będą w wyciszonym wnętrzu i w fotelach o podwyższonym komforcie.

Bezpieczeństwo zapewniają systemy AEBS, LDWS, ESP, EBS. Układ napędowy stanowi najnowszej generacji silnik Cummins B4 Euro 6 połączony z automatyczną 6-cio biegową przekładnią hydrauliczną oraz retarderem elektromagnetycznym.

Oficjalny odbiór

-"Cieszy nas bardzo zakup nowoczesnego autobusu do przewozu dzieci i młodzieży. Sprzęt jest nowy, bezpieczny, wyposażony w najnowocześniejsze udogodnienia i rozwiązania techniczne. To piękne auto posłuży przede wszystkim dzieciom oraz wszystkim mieszkańcom Gminy Poczesna..." powiedział Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tabor
Poczesna
Otokar