TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Podczas jazy autobusem ... weźmiesz prysznic. Takie rzeczy tylko w USA
WP.PL - Opublikowano: 18.07.2017 14:48:48

W USA istnieje już autobus, który można śmiało nazwać ekskluzywnym hotelem.

Jak informuje portal Wirtualna Polska - całonocna podróż autobusem raczej nie należy do najprzyjemniejszych. Jeśli wybieramy się w dalekie trasy, dużo chętniej korzystamy z pociągów, choćby ze względu na możliwość skorzystania z wagonów sypialnych.

Jak się okazuję, na świecie istnieje już autobus, który można śmiało nazwać ekskluzywnym hotelem. Tutaj nie tylko wyciągniemy nogi. Oferta obejmuje jeszcze kilka atrakcji.

Autobus-hotel jeździ na trasie od Los Angeles do San Francisco. Startuje o godzinie 23, by o 7 dojechać do celu. Pasażerowie mogą tutaj nie tylko wygodnie się zdrzemnąć, ale również skorzystać z baru z napojami czy wziąć prysznic. Autobus sypialny ma 24 kabiny z łóżkami oraz łazienką. Podczas przejazdu podróżnym towarzyszy steward, o którego można złożyć zamówienie. Oczywiście wszyscy mają też dostęp do internetu i kontaktu.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
USA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.