TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Podkarpackie: Autobus potrącił pieszego
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 04.11.2019 11:34:35

Na DK9 pieszy został potrącony przez autobus.

Nie żyje pieszy, którego potrącił autobus w Woli Cichej w powiecie rzeszowskim na Podkarpaciu. Do wypadku doszło w czwartek - 31 października - przed godziną 19 na drodze krajowej nr 9.

Jak poinformowała PAP Dominika Kopeć z biura prasowego podkarpackiej policji, pieszy mimo reanimacji zmarł.

Do potrącenia pieszego doszło późnym popołudniem w Woli Cichej w powiecie rzeszowskim, na drodze krajowej nr 9. 19-letni obywatel Mołdawii został uderzony przez autobus, jadący w kierunku Głogowa Małopolskiego. Chłopak w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Kierujący autobusem 65-latek był trzeźwy. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Podkarpackie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.