TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Podlaskie: Autobus utknął w rowie
BIALYSTOKONLINE.PL - Opublikowano: 20.07.2018 13:00:50

Autobus z pasażerami na pokładzie uderzył w osobówkę i zjechał z drogi krajowej nr 8 wprost na łąkę nieopodal Korycina. Autokarem podróżowały 42 osoby.

Jak informuje portal bialystokonline.pl - autobus Ecolines z pasażerami na pokładzie uderzył w osobówkę i zjechał z drogi krajowej nr 8 wprost na łąkę nieopodal Korycina. Autokarem podróżowały 42 osoby.

Jak informuje zespół prasowy policji, w rejonie Korycina (pow. sokólski) doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył autobus oraz pojazd osobowy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed pojazdem marki Volkswagen były dwa inne pojazdy osobowe, z których pierwszy skręcał w lewo, na drogę w kierunku Mielnik.

Dojeżdżający do skrzyżowania autobus, żeby uniknąć zderzenia z pojazdami, zjechał do pobliskiego rowu. Wykonując ten manewr, kierujący autobusu uderzył w stojący na jezdni samochód marki Volkswagen.

Autobusem jechały 42 osoby. Kierujący uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

Nikt nie został ranny.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Podlaskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.