TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Podlaskie: Terenówką w szkolnego Autosana
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 06.12.2018 07:00:07
Podlaskie: Terenówką w szkolnego Autosana ; fot. KWP Białystok

5 grudnia 11 osób trafiło do szpitala po zderzeniu szkolnego autobusu z samochodem.

11 osób: dziewięcioro dzieci i dwoje dorosłych przewieziono do szpitala po zderzeniu autobusu z samochodem osobowym. Do wypadku doszło w środę - 5 grudnia -  po południu między miejscowościami Czarna Białostocka a Czarna Wieś Kościelna – poinformowała podlaska policja.

Rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa powiedział, że autobus szkolny wiozący około 10 dzieci ze szkoły w Czarnej Wsi Kościelnej do Czarnej Białostockiej zderzył się z samochodem osobowym, którym jechał mężczyzna z dwojgiem dzieci.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że autobus zjechał na lewy pas, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka autem osobowym.

Na miejsca zdarzenia natychmiast wysłano pięć zastępów straży pożarnej (trzy z Białegostoku i dwa z Czarnej Białostockiej). Przybyła tam także policja oraz zespół ratownictwa medycznego

Krupa poinformował, że po zderzeniu siedmioro dzieci z autobusu i dwoje z samochodu osobowego zostało przewiezionych do szpitala na badania. Do szpitala trafiła też opiekunka z autobusu i kierowca auta osobowego. Krupa poinformował, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
gimbus
Podlaskie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.