TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polbus-PKS Wrocław po stronie Ciepłego Miejsca
InfoBus.pl - Opublikowano: 09.01.2019 11:00:50
Polbus Wrocław po stronie Ciepłego Miejsca

Ciepłe Miejsce to specjalny autobus, gdzie przez całą dobę można zostawić/zabrać odzież, książki, zabawki, jedzenie. Na Dolnym Śląsku działają dwa takie miejsca - m.in. dzięki pomocy firmy Polbus-PKS Wrocław.

Ciepłe Miejsce to specjalny autobus, gdzie przez całą dobę można zostawić/zabrać odzież, książki, zabawki, jedzenie. Na Dolnym Śląsku działają dwa takie miejsca - m.in. dzięki pomocy firmy Polbus-PKS Wrocław.

8 stycznia miało miejsce otwarcie drugiego autobusowego Ciepłego Miejsca - tym razem pojazd dostępny jest dla osób potrzebujących przed Urzędem Miasta w Trzebnicy. W uroczystości jego otwarcie wzięli udział m.in. burmistrz Marek Długozima i prezes Polbus-PKS Wrocław - Krzysztof Balawejder.

Z kolei pierwszy "ciepły" autobus stacjonuje od kilku tygodni w Pęgowie. Jak zapowiadają przedstawiciele inicjatywy Fundacji Ludzka Sprawa oraz Polbusu - wkrótce powstanie kolejna lokalizacja.

CIEPŁE MIEJSCE to pomysł na pożyteczną aktywność społeczną, można tam zostawić jakąś rzecz, która jest w dobrym stanie i można stamtąd coś sobie zabrać. Ważna jest idea: Zabranie czegokolwiek z CIEPŁEGO MIEJSCA nie obliguje do zostawiania tam czegoś innego, zostawienie nie zmusza do zabrania… Nie wyrzucaj rzeczy , które są w dobrym stanie, mogą się przydać Twojemu sąsiadowi, nie kupuj, sprawdź czy tego czego potrzebujesz, nie ma w CIEPŁYM MIEJSCU.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
CSR
PKS
PKS Polbus
  • Przemysław Kędzierski – 09.01.2019

    A pasażerowie niech kwitną jak te kołki na przystankach, bo autobusy Polbusu jeżdżą jak chcą.

  • Marek Sieczkowski – 09.01.2019

    Widze niebezpieczenstwo zbudowania skojarzenia, ze autobus to miejsce dla bezdomnych, czego pewnie zaden przewoznik by nie chcial...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.