TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polbus z Polregio ze zniżką na lotniskowy autobus
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.04.2018 15:56:38
Polbus podsumowuje 5 miesięcy Dworca Wrocław

Kolejny przykład autobusowo-kolejowej współpracy. Mając bilet POLREGIO dostaniesz 10% niżki w autobusie Polbusu na lotnisko we Wrocławiu.

18 kwietnia 2018r. Polbus-PKS rozszerzył współpracę ze spółką Przewozy Regionalne. Generalnie współpraca obu przewoźników zakłada wspólne działania mające na celu usprawnienie komunikacji w województwie dolnośląskim.

Dzięki nowemu porozumieniu pasażerowie korzystający z połączeń kolejowych marki POLREGIO po okazaniu ważnego biletu będą mogli podróżować linią WRO Airport Express na trasie Dworzec Wrocław – Port Lotniczy Wrocław – Dworzec Wrocław z 10% zniżką.

-"Z wielką radością rozszerzamy współpracę z Przewozami Regionalnymi, podpisując kolejne porozumienie. Dzięki wspólnym działaniom Pasażerowie pociągów uzyskają dostęp do ekspresowego połączenia na lotnisko w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy przekonani, że wpłynie to na poprawę oferty przewozowej zarówno dla mieszkańców Dolnego Śląska, jak i odwiedzających Wrocław turystów! – komentuje Krzysztof Balawejder, Prezes POLBUS-PKS.

Nocna współpraca

W dalszym ciągu pasażerowie pociągów Przewozów Regionalnych będą mogli bezpłatnie podróżować nocnymi weekendowymi autobusami na trasie Wrocław - Oleśnica. O ile posiadają  imienny bilet miesięczny lub kwartalny. Bilety są honorowane w piątkowych i sobotnich kursach (wyjazd z Oleśnicy o godz. 21.20 i 22.40 oraz z Wrocławia do Oleśnicy o godz. 2.15).

Z PKS Intertrans z Głogowa

Przewozy Regionalne podpisały dzisiaj także porozumienie ze spółką PKS Intertrans z Głogowa. Zakłada ono integrację rozkładów jazdy, aby nie dochodziło do sytuacji, gdy autobusy spod dworca odjeżdżają kilka minut przed przyjazdem pociągu i odwrotnie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
integracja
bilet
Polbus-PKS
PKS Intertrans
  • ITS stoi w korku, bo ITS – 19.04.2018

    Temu muchowozowi nic już nie pomoże, ludzie wolą nie przepłacać i dojechać 106 na lotnisko. Lepiej zaorać tego WRO Airport Express.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.