TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polonus powalczy o ukraiński rynek. Ceną i jakością
- Opublikowano: 14.02.2020 09:00:17
Polonus powalczy o ukraiński rynek. Ceną i jakością

Polski przewoźnik obniża cenę na autokarowe podróże z Warszawy do Lwowa do poziomu 69 zł. To dobre posuniecie, bo pasażerów na tej trasie nie brakuje. Przynajmniej na razie.

Polonus, wiodący polski przewoźnik autokarowy obniżył ceny biletów na nocnych kursach z Warszawy, przez Lublin do Lwowa.

Już dzisiaj - 13 lutego - są one dostępne w atrakcyjnej cenie od 69 zł. W siatce połączeń przewoźnika znajdują się także inne popularne ukraińskie miasta: Stryj, Truskawiec oraz Drohobycz.

Kierunek: Wschód!

-"Lwów to popularny kierunek dla wielu podróżnych. Każdy turysta, który choć raz odwiedził to miasto, znajdzie tutaj coś do czego będzie chciał wrócić. Dzięki nowej cenie naszych biletów podróż nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonus jest jeszcze atrakcyjniejsza niż dotychczas. – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus.

Przewoźnik udostępnił wszystkim podróżnym bilety na podróż z Warszawy, przez Lublin do Lwowa w cenie rozpoczynającej się już od 69 zł. To wyjątkowo atrakcyjna na tle innych cena biletów. Aby z niej skorzystać należy zakupić bilet na stronie przewoźnika pkspolonus.pl lub w kasach Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.

Podróż nocą

W ramach linii autokary z Warszawy do Lwowa odjeżdżają z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Podróż rozpoczyna się o godz. 18.30 oraz 21.30. Autokary docierają do Dworca Kolejowego we Lwowie o godzinie 3:15 oraz 6:25 czasu miejscowego. Kursy powrotne do Warszawy odjeżdżają z Dworca Kolejowego o godzinie 10:15 oraz 20:50.

Polski przewoźnik do obsługi swoich połączenia przeznaczył nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach międzynarodowych Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 10% dla uczniów i studentów do 26. roku życia oraz seniorów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
autokar
Polonus
Ukraina
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.