TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polonus z nowym połączeniem do Kętrzyna. Od 15 zł
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.02.2019 16:38:48
Polonus z nowym połączeniem do Kętrzyna. Od 15 zł

Od 1 marca autokarowy przewoźnik zaoferuje dwa kursy dziennie z Warszawy do Kętrzyna, przez Pułtusk, Ostrołękę i Mrągowo. Bilety od 15 zł!

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy od 1 marca wydłuża jedno ze swoich dotychczasowych połączeń do Ostrołęki, które teraz będzie dojeżdżało aż do Kętrzyna! O atrakcyjności oferty świadczą nie tylko dogodny rozkład jazdy, ale także liczne promocje cenowe oraz nowoczesne i komfortowe autokary.

Bilety są już dostępne w sprzedaży w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 15 zł!

-"Przy planowaniu siatki połączeń uważnie wsłuchujemy się w głosy naszych Pasażerów, którzy doceniają podróżowanie naszymi biało-czerwonymi autokarami. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy o uruchomieniu dodatkowego połączenia z Warszawy do Kętrzyna, w oparciu o dotychczasowy kurs do Ostrołęki. Tego typu działaniami staramy się wypełnić białe plamy na komunikacyjnej mapie Polski. – mów Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus.

Dwa razy dziennie

Autokary Polonus w ramach nowego połączenia będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 15:30, po to by dotrzeć do celu na Dworcu Autobusowym w Kętrzynie o godzinie 20:40. Na trasie przejazdu znajdą się takie miejscowości jak: Pułtusk, Różan, Ostrołęka, Myszyniec, Mrągowo. Nowe połączenie z Kętrzyna odjedzie o godzinie 8:20, by dotrzeć do stolicy o 13:40.

W ofercie Polonusa znajduje się także połączenie łączące Warszawę z Kętrzynem, w ramach którego autokary odjeżdżają z Warszawy o godzinie 8:00, ich przyjazd do celu ma miejsce o godzinie 13:15. Kurs powrotny z Kętrzyna wyrusza o godzinie 15:45, po to by przyjechać do Warszawy o 21:05.

Dodatkowe plusy

Przewoźnik do obsługi tej trasy przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa, jak i tych z oferty "Polonus Partner" honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus
  • Ryszard Pfeifer – 27.02.2019

    Pięknie! PKS Polonus Warszawa, Łączymy Polskę!

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !