TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polonus z promocją na powroty - taniej o 30%
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.06.2019 10:30:34
Polonus z promocją na powroty - taniej o 30%

Polonus udostępnił możliwość rezerwowania podróży powrotnych z ceną obniżoną o 30%.

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy oraz lider sieci Polonus Partner udostępnił możliwość rezerwowania podróży powrotnych z ceną obniżoną o 30%.

Jest to letnia odsłona popularnej promocji, która obowiązuje na przejazdy aż do 1 września 2019 r. Jest to wspaniała okazja, by udać się w wakacyjną podróż nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonusa za niewielkie pieniądze. Zapraszamy do rezerwowania wyjazdów na stronie www.pkspolonus.pl oraz w kasach Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.

-"Z myślą o niezapomnianych wakacyjnych podróżach wprowadzamy możliwość rezerwowania biletów powrotnych w obniżonych cenach. W ten sposób zachęcamy pasażerów do planowania letnich wyjazdów z odpowiednim wyprzedzeniem. My ze swojej strony zadbamy o to, by podróż przebiegła komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Bilety promocyjne powinny być wykorzystane w okresie trwania akcji do dnia 1.09.2019 r. Pasażer może skorzystać z promocji w okresie obowiązywania promocji: w kasach biletowych Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, w punktach sprzedaży agencyjnej lub na stronach. www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl, www.zdo.pl, www.PolonusPartner.pl. Dokonując zakupu biletu/biletów na tam i powrót w jednej transakcji system sprzedaży automatycznie przelicza bilet/bilety powrotne z bonifikatą -30%. Bilety zakupione w promocji "Tanie powroty z Polonus" nie łączą się z żadną inną promocją, ulgami oraz zniżkami ustawowymi.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus