TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polonus z promocją na trasę Stalowa Wola-Warszawa
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.02.2020 13:56:50
Polonus z promocją na trasę Stalowa Wola-Warszawa

Bilet na podróże z Polonusem kupisz już za złotówkę.

Specjalna oferta dla pasażerów regularnie podróżujących między Stalową Wolą a Warszawą.

Polonus, polski przewoźnik autokarowy oraz lider projektu Polonus Partner, który realizuje trzy kursy dziennie łączące Stalową Wolę z Warszawą, przygotował dla swoich stałych pasażerów wyjątkową ofertę. Co dziesiąty bilet na tej trasie mogą kupić za 1 zł!

Lojalny pasażer

-"W Polonusie doceniamy lojalnych pasażerów, którzy wybierają nasze nowoczesne i komfortowe autokary. Dzięki nowej promocji mogą oni co dziesiąty bilet na przejazd pomiędzy Stalową Wolą a Warszawą kupić w super cenie wynoszącej zaledwie 1 zł! To wyjątkowa okazja dla osób regularnie korzystających z naszych usług! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.


Aby skorzystać z promocji wystarczy wymienić 9 biletów kupionych w kasie biletowej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia lub u kierowcy autokaru Polonus na promocyjny 10. bilet dostępny za złotówkę. To atrakcyjna oferta dla pasażerów, którzy regularnie podróżują na linii ze Stalowej Woli do Warszawy, przez Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski oraz Radom.

W ramach dwóch linii autokary ze stolicy do Stalowej Woli odjeżdżają trzy razy dziennie. Podróż rozpoczyna się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godz. 8.45, 14.20 oraz 16.15. Czas podróży wynosi niewiele ponad pięć godzin. Kursy powrotne z Dworca Autobusowego w Stalowej Woli odjeżdżają o godz. 6.30, 7.45 oraz 16.35, by dotrzeć do Warszawy o godz. 11.00, 12:25 oraz 21.40.

Standard Polonusa

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń pomiędzy Stalową Wolą a Warszawą przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus