TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polonus ze zniżką na bilety dla weteranów
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.03.2019 10:52:10
Polonus ze zniżką dla weteranów

Polonus, wiodący przewoźnik autokarowy, rozpoczął współpracę z Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa.

Polonus, wiodący przewoźnik autokarowy, rozpoczął współpracę z Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa. Dzięki porozumieniu weterani i weterani poszkodowani będą mogli skorzystać ze specjalnej, dedykowanej ulgi handlowej w wysokości 30% na wszystkie połączenia w ramach oferty Polonus.

-"Jestem niezmiernie dumny, że Polonus włączył się w pomoc weteranom działań poza granicami państwa. Takie działania wpisują się w misję działalności narodowego przewoźnika autokarowego. Wierzę, że przygotowana stała ulga handlowa w wysokości 30% sprawi, że weterani będą chętniej podróżowali po Polsce naszymi nowoczesnymi i komfortowymi autokarami. – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus.

-"Wyrażam moją wdzięczność za docenienie naszych żołnierzy. Niech Polonus będzie wzorem dla innych firm i instytucji świadczących podobne usługi. Wierzę, że weterani docenią ten szlachetny gest szacunku dla pełnej poświęceń służby jaką pełnili pod biało czerwonymi barwami. – mówi pułkownik Leszek Stępień, dyrektor Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa.

Na mocy podpisanego porozumienia narodowy przewoźnik autokarowy Polonus zobowiązał się do wprowadzenia stałej, dedykowanej ulgi handlowej w wysokości 30%, z której będą mogli skorzystać wszyscy weterani działań poza granicami państwa. Podstawą do skorzystania z ulgi jest legitymacja weterana lub legitymacja weterana poszkodowanego, którą jedynie należy przestawić kierowcy przed wejściem do autokaru.

Weterani działań poza granicami państwa będą mogli skorzystać z ulgi kupując bilet zarówno przez Internet, jak i tradycyjnie w kasie Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, u kierowcy lub w licznych punktach sprzedaży agencyjnej.

Ulgą objęte zostały wszystkie połączenia realizowane przez Polonusa w dalekobieżnej komunikacji zwykłej, przyspieszonej oraz pospiesznej.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus