TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus liczy na ukraińskich pasażerów
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.04.2017 11:33:49 3 komentarze
PolskiBus.com wprowadza stronę internetową w języku ukraińskim

Platforma zrobiła ukłon w stronę obywateli Ukrainy. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, teraz strona PolskiegoBusa dostępna jest w całości w języku ukraińskim.

Platforma zrobiła ukłon w stronę obywateli Ukrainy. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, teraz strona PolskiegoBusa dostępna jest  w całości w języku ukraińskim.

Przewoźnik poinformował, że znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje o aktualnej ofercie, rozkładach jazdy i regulaminach. Jest to kolejny etap rozwoju firmy, który skierowany jest w stronę wschodnich sąsiadów. Aktualnie w ofercie platformy PolskiBus.com dostępne są połączenia partnerskie łączące 18 miast w Polsce z 10 miastami ukraińskimi.

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszą ofertą ze strony mieszkańców Ukrainy. W odpowiedzi na ich potrzeby, postanowiliśmy uruchomić ukraińską wersję językową naszej strony internetowej. Najwyższa jakość obsługi klienta, rozbudowana siatka połączeń oraz najatrakcyjniejsze ceny na rynku to niezwykle silny magnes dla wszystkich obywateli Ukrainy, którzy mieszkają w naszym kraju lub też przyjeżdżają do Polski i wybierają się w dalszą podróż z PolskiBus.com. Jestem przekonany, że nasza nowość ułatwi rezerwację komfortowej podróży jeszcze większej liczbie ukraińskich pasażerów ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus.com
  • ByłyKierowcaPB – 20.04.2017

    Idealna oferta , TROLL Bus pasuje do tego przeklętego kraju

  • hig – 21.04.2017

    A to nie jest czasem Twój kraj?

  • Kalis – 23.04.2017

    All world is our and we all are family. No problem

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.