TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus otwiera wiosenny kalendarz!
InfoBus.pl - Opublikowano: 09.02.2017 10:24:26
PolskiBus otwiera wiosenny kalendarz

Firma PolskiBus otwiera nowy kalendarz na podróże od 1 kwietnia aż do 31 maja.Nowe terminy podróży obejmują również linie partnerskie: Eurolines Lt, Żak Express, AlbatrosBUS, Garden Service, BP Tour, Mobilis Group, Ideal Travel, Arriva

Początek wiosny, Święta Wielkanocne, majówka? to tylko kilka propozycji terminów, na jakie warto zwrócić uwagę w nowym kalendarzu, który już dziś uruchamia PolskiBus.

Pasażerowie mogą planować wspaniałe podróże począwszy od 1 kwietnia, aż do końca maja, w cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej

-"Dziś udostępniamy długo wyczekiwany kalendarz na dwa wiosenne miesiące. To najlepsza okazja, aby już dziś zaplanować podróże na długi weekend majowy lub odwiedziny najbliższych podczas tegorocznych Świąt Wielkanocnych. Coraz dłuższe i cieplejsze dni z pewnością spowodują, że poczujemy nową, świeżą energię i chęć do zwiedzania. Jak zwykle bilety za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej trafiają do najszybszych, także nie ma na co czekać. Zapraszam od sprawdzenia oferty na naszej stronie internetowej www.PolskiBus.com - mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Nowy kalendarz połączeń na okres 1.04 ? 31.05.2017 roku umożliwia rezerwowanie biletów na wszystkie trasy w ramach całej siatki połączeń PolskiBus.com, w tym również naszych partnerów: Arriva, Żak Express, Mobilis Group, BP Tour, Garden Service, AlbatrosBUS, Eurolines Lt oraz Ideal Travel.

WIĘCEJ
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.