TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus razem z PKS Polonus!
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.03.2017 09:21:41 6 komentarzy
PolskiBus razem z PKS Polonus

Rewolucja na rynku przewozów autokarowych ? PKS Polonus i PolskiBus.com rozpoczynają współpracę.

Na platformie PolskiBus.com pojawią się aż 23 nowe linie PKS Polonus łączące 100 miast, 5 tras międzynarodowych z Warszawy do Lwowa, Drohobycza, Stryja i Truskawca oraz Kaliningradu. W nowej ofercie będzie aż 66 nowych miast oraz atrakcyjne, dynamiczne ceny biletów. Ciekawą opcją będzie możliwość podróży z Warszawy i Lublina do niezwykle popularnego Lwowa, w ramach 5 połączeń dziennie! Bilety w atrakcyjnych cenach są dostępne już od teraz na www.PolskiBus.com, a na nowe trasy podróżni ruszą już 1 kwietnia.

Absolutnym hitem dla Pasażerów będą cztery zupełnie nowe linie międzynarodowe, niedostępne dotychczas na platformie. Lwów to aktualnie jeden z najbardziej rozchwytywanych kierunków podróży wśród polskich turystów! Dzięki wzmocnionej ofercie na platformie przewoźnika PolskiBus.com Podróżni zyskają 5 dodatkowych, codziennych połączeń do tego niezwykłego miasta! Połączenia do Lwowa będą obsługiwane przez autokary PKS Polonus we współpracy ze sprawdzonym i wiarygodnym ukraińskim partnerem, East West Eurolines (ATP Lwów). Wspaniałą nowością w ofercie są również dwie linie łączące Kaliningrad z Warszawą i Gdańskiem. Połączenia do Kaliningradu będą obsługiwaną przez partnerską firmę PKS Polonus: KonigAvto.

Witamy w gronie naszych partnerów największego państwowego przewoźnika! Dzięki rozbudowanej i atrakcyjnej siatce połączeń PKS Polonus, nasi Pasażerowie zyskują niepowtarzalną możliwość podróży do aż 66 nowych miast w ramach 23 linii! Miłą niespodzianką dla naszych Klientów jest wprowadzenie m.in. Kudowy-Zdrój, Olsztyna, Szklarskiej Poręby, Buska-Zdrój, Szczawnicy, Muszyny czy Grudziądza, o które pytali od dawna. Jestem przekonany, że Lwów i Kaliningrad będą bestsellerem sezonu letniego. Zachęcam do rezerwacji podróży w atrakcyjnych cenach na www.PolskiBus.com ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Współpraca z PolskiBus.com to kolejny krok PKS Polonus w strategii zastępowania konkurencji współpracą i otwarciem na inne platformy sprzedażowe i tym samym możliwości dotarcia z atrakcyjną ofertą naszych połączeń do szerszego grona Pasażerów. Wierzymy, że wprowadzenie na platformę PolskiBus.com krajowych i międzynarodowych linii PKS Polonus ? wykonywanych wspólnie z naszymi partnerami ? spotka się z dużym zainteresowaniem osób podróżujących zarówno po Polsce, jak też udających się do znanych i lubianych zagranicznych destynacji ? mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu PKS Polonus

W ramach nowych 23 linii, oferta platformy Polskibus.com zostanie wzbogacona aż o 66 atrakcyjnych lokalizacji w całej Polsce. Podróżni będą mogli wybrać się do wyjątkowych miejscowości turystycznych, takich jak: Piwniczna-Zdrój, Stary Sącz, Szklarska Poręba, Olsztyn, Ruciane-Nida czy Kudowa-Zdrój oraz wielu innych miast, jak: Grudziądz, Inowrocław, Sochaczew, Kozienice, Kłodzko, Zwoleń, Iłża, Przasnysz, Płońsk, Starachowice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Gołdap, Duszniki-Zdrój, Cieplice Śląskie-Zdrój czy Rypin.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami: http://pkspolonus.pl/strefa-pasazera/rozklad-jazdy oraz http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm .

Zdecydowana większość połączeń krajowych będzie realizowana przez autokary marki Scania z floty PKS Polonus. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi, gniazdka elektryczne oraz komfortowe odchylane i w większości pojazdów rozsuwane fotele. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów Polonus S.A., który dostępny jest pod adresem: http://pkspolonus.pl/regulaminy/przewozow.

Przewoźnicy przypominają, że w przypadku podróży zagranicznych każdy pasażer musi mieć ze sobą ważny paszport, odpowiednie dokumenty umożliwiające przekroczenie granicy oraz wydrukowany e-bilet PolskiBus.com. Pasażerowie z zagranicy są zobligowani do posiadania wizy ważnej minimum 30 dni.Sprawdź też:
Polski Bus
PKS Polonus
 • Zenek – 23.03.2017

  Czy to nie jest tak, żę PolskiBus to co sie nie opłaca scedował na Polonus

 • Chaczkar – 23.03.2017

  Widzę, że PolskiBus postanowił zostać biedniejszym bratem Flixa. Tak jak Flix bus zajmuje się sprzedażą biletów na kursy obsługiwane przez wiele różnych mniejszych firm, ale w przeciwieństwie do Flixa, nie dba o standard i spójny wygląd autokarów.

 • rob – 25.03.2017

  sprzedają wzajemnie trasy - ależ mi rewolucja.... ja bym na miejscu polskich przewoźników uważał na Polskiego Busa - zwinie się i tyle zobaczą kasę za sprzedaż... do Szkocji pojadą windykować

 • Polak – 26.03.2017

  Polscy przewoźnicy powinni zjednoczyć się w Polskiej sieci. Współpraca z obcą firmą zaowocuje tym, że Polonus będzie jeździł a polski bus liczył kasę.

 • Michał – 28.03.2017

  Niestety się nie zjednoczył przez prawie 30 lat istnienia wolnego rynku. Więc inni zaczęli korzystać. Kadra zarządzająca polskich spółek nigdy na tak prostu pomysł nie wpadła.

 • Jacek – 17.05.2017

  Ponoć Polonus coś podkupił z taboru PB. Zapewne najstarsze VANHOOLe?

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.