TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus z FlixBusem na kolejnych liniach
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.04.2017 14:13:08 8 komentarzy
PolskiBus z FlixBusem na kolejnych liniach

Od 12 kwietnia w PolskimBusie dostępna jest nowa linia z Krakowa, Katowic i Wrocławia do Drezna, Düsseldorfu i Essen realizowana we współpracy z FlixBus. Kursy obsługują autokary ADL Plaxton.

Od 12 kwietnia 2017 r. na platformie PolskiBus dostępna jest nowa linia z Krakowa, Katowic i Wrocławia do Drezna, Düsseldorfu i Essen realizowana we współpracy z FlixBus. Bilety są dostępne już teraz na stronie przewoźnika.

W ramach kolejnego etapu współpracy z FlixBus do aktualnej siatki połączeń wchodzi nowe połączenie z Polski w kierunku Niemiec. To już szósta linia tego przewoźnika dostępna w ofercie platformy PolskiBus. Dzięki temu w siatce połączeń znajdą się cztery nowe niemieckie miasta, takie jak: Drezno, Chemnitz, Giessen i  Siegen.

W Polsce autokary zatrzymywać się będą w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

Połączenie ma charakter międzynarodowy, w związku z czym podróże można rezerwować tylko pomiędzy miastami w Polsce i Niemczech.

Kursy będą realizowane autokarami o podwyższonym standardzie marki ADL Plaxton, posiadającymi większą przestrzeń na nogi. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras.

Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów FlixBus.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
FlixBus
linie
 • Rafał – 12.04.2017

  A kiedy coś z Gdańska

 • krakowiaczek – 12.04.2017

  A kto tam do kalifatu niemieckiego będzie chciał teraz podróżować !?

 • tantus – 13.04.2017

  @krakowiaczek: z Polskiej Republiki Teokratycznej na pewno chętni się znajdą.

 • Borewicz – 13.04.2017

  @tantusRaczej bedzie odwrotnie, niemcy chcacy mieszkać w spokojnym kraju beda przyjezdzac do Polski...

 • Niemiec – 13.04.2017

  Byle FlixBus i Polskibus wykurzyli Sindbada. Taka dziadoska firma jeszcze nigdy nie jechalem. Tysiace przysiadek i bezczelne doplaty za niby nadbagaz. Nigdy w zyciu z ta patologiczna firma nie bede podrozowal.

 • Rrr – 14.04.2017

  po cichu flixbus wszedł na linie Szczecin Hamburg i Szczecin Flensburg przez Greifswald, Rostock. Na tych liniach jeżdżą niemieccy przewoźnicy

 • Chaczkar – 15.04.2017

  Ja już w marcu jechałem Flixem z Krakowa do Drezna, z tym ze z przesiadką w Pradze.Linię Praga-Kraków obsługują Setry na niemieckich blachach, ale z czeską, bardzo sympatyczną załogą. :)

 • zenek – 17.04.2017

  Czyli PB został podwykonawcą Flixbusa, pewnie za jakiś czas zrobią tak z wszystkimi liniami, a potem Flixbus wprowadzi na trasy swoich przewoźników.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.