TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus z promocją na ... wtorek
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.10.2017 11:45:51
PolskiBus z promocją na …. wtorek

Przewoźnik obniży o 30% ceny biletów na wszystkie wtorkowe podróże.

PolskiBus rozpoczyna wyjątkową akcję "Październikowe wtorki", dzięki której za podróż w każdy wtorek do końca bieżącego miesiąca zapłacisz 30% mniej.

Przykładowo, na bilet z Krakowa do Pragi masz szansę wydać jedynie 17,50 zł, a z Warszawy do Gdańska pojechać nawet za… 3,50 zł.

Bilety w 30% niższych cenach możesz kupić do 31 października, korzystając z kodu promocyjnego: WTOREK.

Oferta dotyczy wszystkich kursów realizowanych przez PolskiBus.com w dniach 10, 17, 24 oraz 31 października. Tym razem nie musisz się obawiać, że okazja ucieknie Ci sprzed nosa – pula biletów objętych promocją NIE jest ograniczona!Sprawdź też:
promocja
PolskiBus

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.